Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem

Get Adobe Flash player

Koncert Koła Muzycznego GOK

W czasie roku szkolnego 2018/2019 w zajęciach gry na gitarze i keyboardzie w Gminnym Ośrodku Kultury w Sadownem uczestniczyło ponad 30 osób. Koło prowadziła p. Ewa Jakubik.


Koncert, który odbył się 18 czerwca w Sali OSP Sadowne, był podsumowaniem nabytych umiejętności przez młodych wokalistów. Repertuar, który zaprezentowali składał się z piosenek nowych, nieco starszych i całkiem starych.
Jak przystało na poważny koncert, na początku goście wysłuchali „Poloneza” Wojciecha Kilara z filmu „Pan Tadeusz”, którego zagrały na keyboardzie: Iza Ilczuk, Ewelina Olton i Amelia Puścion.

 

Druga pieśń wykonana przez gitarzystów to „Czas nie będzie na nas czekał”, w której piękny śpiewzaprezentowała Zuzanna Gierej.

Kolejnym utworem była „Ballada o szczęściu” zaśpiewana przez Oliwię Wieliczko, Amelię Grzymałę i Weronikę Wójcik przy akompaniamencie gitar i klawiszy.

Następną piosenkę „Małe rzeczy” zaśpiewała Iza Ilczuk przy akompaniamencie gitar.

Miejsce, w którym wystąpili wykonawcy, zobowiązało ich do zaśpiewania piosenki „Pożar w Kwaśniewicach”. Ten wesoły song zaprezentowała Magda Narowska, a akompaniowali jej: Weronika Akonom, Julia Grzymała, Krzysztof Kalbarczyk i Marcin Rusiniak.

W dalszej części zespół wykonał na gitarach piosenkę o bezproblemowej radości „Kalifornia”, w której swój talent wokalny zaprezentowali: Maciej Szcześnik i Bartek Urbankowski.

Przebój Roksany Węgiel „Anyone I want to be” – wykonała Maja Sobczyk przy wtórze gitar.

W następnej kolejności wystąpiły: Kinga Borowa i Oliwia Felińska przy akompaniamencie gitar i melodii granej na keyboardach w piosence „W całość ułożysz mnie” z repertuaru Ani Wyszkoni. 

Harcerską pieśń „Wędrują ludzie” usłyszeliśmy w wykonaniu Magdy Narowskiej i Oliwii Wieliczko przy akompaniamencie gitar.

Nastrojowa pieśń z repertuaru Maryli Rodowicz „Echa mała” wykonana została przez gitarzystów, a wokalem uświetniły Ewelina Olton, Amelia Puścion.

Na pewno „Przyjdzie taki dzień”.  A jaki? To wyśpiewała nam Magda Sawicka, a zagrali jej gitarzyści i klawiszowcy.

Zwieńczeniem koncertu była pieśń „Ale to już było” w wykonaniu: Wiktorii Gałązki i Natalii Rostek.

Po występie widzowie głośnymi brawami nagrodzili wszystkich wykonawców i ich instruktora.

Zdjęcia w galerii Google>>>

Kalendarz kulturalny

loader

Imieniny

Dzisiaj jest: 7 Grudzień 2022    |    Imieniny obchodzą: Agata, Ambroży, Marcin

Statystyki

Użytkowników:
2
Artykułów:
934
Zakładek:
6
Odsłon artykułów:
1070087

Programy

Dane kontaktowe

Dane kontaktowe:

Tel. stac.: 25-644-28-95
Tel kom.: 502-086-989
E-mail: goksadowne@wp.pl

Hosting : Projekt: