Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem

Get Adobe Flash player

Poranek z GOK-iem

Poniedziałkowy poranek nie jest tak ospały, na jaki wygląda. Od rana narasta ruch np. w sadowieńskim Gminnym Ośrodku Kultury.

Egzaminy i akcje protestacyjne w szkołach to nadmiar czasu wolnego dla większości uczniów. Tak też rozpoczął się przedświąteczny tydzień w większości polskich miasteczek i wsi. Nie łączmy jednak tej sytuacji z nudą i brakiem zajęcia – w Sadownem na „potencjalnych” klientów w różnym wieku zawsze oczekuje Gminny Ośrodek Kultury oraz funkcjonująca obok Gminna Biblioteka Publiczna.

 

Od 15 kwietnia placówki te uruchomiły Kiermasz Wielkanocny z ozdobami świątecznymi, które zapewne zagoszczą na niejednym stole wielkanocnym lub uzupełnią wiele koszyczków ze święconką. A Kiermasz można odwiedzać i zakupić prezentowane „cudeńka” do 18 kwietnia w godz. 8.00 – 16.00. Zapraszamy!

Oprócz Kiermaszu Biblioteka przeżywa „najazd” czytelników, a GOK w okresie przedświątecznym nadal prowadzi zaplanowane zajęcia, choćby w Pracowni Garncarstwa. Chętnie z jej oferty korzystają np. dzieci - w poniedziałkowe przedpołudnie prace z gliną kontynuowały przedszkolaki z Sadownego i jak twierdziły stanowczo: nie była to ich ostatnia wizyta i praca pod okiem p. Basi. Jeszcze tu wrócą… No i dobrze!!!

Zdjęcia w galerii Google>>>

Kalendarz kulturalny

loader

Imieniny

Dzisiaj jest: 7 Grudzień 2022    |    Imieniny obchodzą: Agata, Ambroży, Marcin

Statystyki

Użytkowników:
2
Artykułów:
936
Zakładek:
6
Odsłon artykułów:
1070324

Programy

Dane kontaktowe

Dane kontaktowe:

Tel. stac.: 25-644-28-95
Tel kom.: 502-086-989
E-mail: goksadowne@wp.pl

Hosting : Projekt: