Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem

Get Adobe Flash player

Stawiali pierwsze kroki w malarstwie…

Kontakt z artystami plastykami jest zawsze okazją do zrobienia pierwszego kroku… np. w malarstwie. Tak było i tym razem.

Na terenie naszej Gminy trwa już XVIII Plener Malarski Artystów Plastyków, którzy tworzą tu swoje nowe dzieła – oczywiście z elementami związanymi z Ziemią Sadowieńską. Ich obecność na naszym terenie jest też okazją do kontaktu z fachowcami w zakresie plastyki, przyjrzenia się ich pracy czy też uzyskania porad „z pierwszej ręki” przez zainteresowanych np. konkretną techniką malarstwa.

Dzięki obecności u nas osób, które posiadają wieloletnie doświadczenie artystyczne, jest też możliwość skorzystania z ich fachowych rad. Skorzystali z tego nasi gimnazjaliści, którym zorganizowano 28 maja warsztaty malarskie. Do Gminnego Ośrodka Kultury w Sadownem przybyło wspólnie ze swoją wychowawczynią p. Anią Gierej kilkunastu uczniów tej Szkoły zainteresowanych rozpoczęciem przygody z malarstwem.

Warsztaty poprowadzili: p. Wanda Falencik – Masznicz – Komisarz tegorocznego Pleneru oraz p. Mieczysław Bugnacki. Na początek martwa natura, pastele, podłoże papierowe i oczywiście wiele porad oraz wskazówek fachowców. Jakie efekty? Bardzo dobre, jak na początek – ujawniają się pierwsze talenty. Zobaczmy sami…

Zdjęcia w galerii Google>>>

Kalendarz kulturalny

loader

Imieniny

Dzisiaj jest: 30 Maj 2023    |    Imieniny obchodzą: Joanna, Feliks, Ferdynand

Statystyki

Użytkowników:
2
Artykułów:
973
Zakładek:
6
Odsłon artykułów:
1191012

Programy

Dane kontaktowe

Dane kontaktowe:

Tel. stac.: 25-644-28-95
Tel kom.: 502-086-989
E-mail: goksadowne@wp.pl

Hosting : Projekt: