Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem

Get Adobe Flash player

Zapraszamy do GOK-u w Sadownem!

W czwartek 6 lutego o godz. 16.00 rozpocznie się w GOK-u pierwszy w tym roku moduł szkoleniowy. Są jeszcze wolne miejsca.

 

Z nowym rokiem Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem startuje z nową edycją bezpłatnych kursów komputerowych. Są jeszcze wolne miejsca i dostępne wszystkie z prezentowanych modułów szkoleniowych.
Uwaga! Przyjmowane też są grupowe zgłoszenia do poszczególnych modułów.

Kursy komputerowe realizowane są dla osób od 25 roku życia w ramach projektu „Podniesienie kompetencji cyfrowych mieszkańców województwa mazowieckiego”.
Kursy są całkowicie bezpłatne, a ich uczestnicy mają do wyboru jeden z siedmiu modułów szkoleniowych. Kursy trwają 16 godzin i w każdym z nich uczestniczy 12 osób, które po zakończeniu modułu otrzymują certyfikat potwierdzający nabycie umiejętności cyfrowych. Organizatorzy zapewniają też uczestnikom kursu kawę, herbatę, słodki poczęstunek oraz uroczysty obiad po zakończeniu kursu.

Jedynym warunkiem uczestnictwa w kursie jest wiek (powyżej 25 lat) i zamieszkanie na terenie województwa mazowieckiego, a Organizatorzy oczekują na zgłoszenia osób zainteresowanych – również z gmin sąsiadujących z gminą Sadowne.

Zobacz też film>>>                                                                                      

Kalendarz kulturalny

loader

Imieniny

Dzisiaj jest: 5 Sierpień 2021    |    Imieniny obchodzą: Oswald, Emil, Maria

Statystyki

Użytkowników:
2
Artykułów:
845
Zakładek:
6
Odsłon artykułów:
739522

Programy

Dane kontaktowe

Dane kontaktowe:

Tel. stac.: 25-644-28-95
Tel kom.: 502-086-989
E-mail: goksadowne@wp.pl

Hosting : Projekt: