Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem

Get Adobe Flash player

Bieg Grzymały w lipcu

Rozpoczęła się rejestracja do VII Biegu i III Marszu ku czci bł. Edwarda Grzymały. Impreza sportowa odbędzie się 5 lipca br. w Sadownem. Serdecznie zapraszamy!

W bieżącym roku będzie to już VII Bieg i III Marsz Nordic Walking, potocznie nazywany „Biegiem Grzymały”. Organizatorami są: Klub Sportowy „Wicher” Sadowne, Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem i Nadleśnictwo Łochów.

I ważne: start i meta usytuowane na polanie leśnej przy wiacie Koła Łowieckiego „św. Huberta” przy ul. Słonecznej w Sadownem. Bieg na dystansie 10 km i marsz nordic walking (9 km) przeprowadzone będą w całości po pętli, duktami leśnymi lasu „Jegiel” na trasie o podłożu żwirowo -piaszczystym do miejsca urodzin bł. Edwarda Grzymały i z powrotem (szczegóły w Regulaminie).

Pomiarem czasu zawodników, jak co roku, będzie zajmowała się firma Chiptiming.pl, która na swojej stronie internetowej rozpoczęła już elektroniczną rejestrację zawodników.

Zapraszamy więc wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w zawodach na stronę http://www.chiptiming.pl/pl/zawody_szczegoly/VII-Bieg-i-III-Marsz-Ku-Czci-Blogoslawionego-dr-Edwarda-Grzymaly

Regulamin Biegu>>>

Kalendarz kulturalny

loader

Imieniny

Dzisiaj jest: 28 Wrzesień 2021    |    Imieniny obchodzą: Marek, Wacław

Statystyki

Użytkowników:
2
Artykułów:
853
Zakładek:
6
Odsłon artykułów:
766688

Programy

Dane kontaktowe

Dane kontaktowe:

Tel. stac.: 25-644-28-95
Tel kom.: 502-086-989
E-mail: goksadowne@wp.pl

Hosting : Projekt: