Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem

Get Adobe Flash player

Życzymy dwustu lat!!!

Takie życzenia usłyszał Jubilat p. Ryszard Wódka podczas wtorkowego spotkania Sadowieńskiego Klubu Seniora.

Członkowie SKS popołudniem 4 kwietnia spotkali się w Gminnym Ośrodku Kultury w Sadownem. Tym razem jednak odbyły się wcześniejsze przygotowania, których celem było uhonorowanie najstarszego członka Klubu p. Ryszarda Wódki z Sadownego - obchodzi on w tych dniach swoje 90-te urodziny.

Dużo, dużo zdrowia i oczywiście nie stu, ale dwustu lat w imieniu klubowiczów już na wstępie życzyła p. Grażyna Kądziela. Wtórował jej przybyły specjalnie z tej okazji na spotkanie Wójt Gminy Sadowne p. Waldemar Cyran, który życzył również Klubowi tak dobrej formy, jaką prezentuje Pan Ryszard. Były też „oficjalne” życzenia od wszystkich członków SKS, na piśmie i z okolicznościowym wierszykiem, a także… pokaźny tort ze świeczkami urodzinowymi, których płomień jednym dmuchnięciem ugasił p. Ryszard.

Krótka przerwa z toastem i kawałkiem tortu na osłodę, a dalej prezentacja multimedialna i ciekawe opowieści o świecie dalekim, podróżach… i Indiach. Taką niespodziankę dla wszystkich obecnych przygotował p. Stanisław Januchowski – również członek SKS. Opowieści ciekawe, szczegółowo opisujące podróże po Indiach, kraju jakże innym od naszego, z niebywałą historią i mieszkańcami przyjaznymi podróżnikom.

Opowieści można słuchać bez końca i marzyć o własnych podróżach w tak odległe zakątki świata, ale pora późna i pozostają jeszcze sprawy organizacyjne Klubu, w tym wyjazdu do Łysych na Niedzielę Palmową, kolejnego, poświątecznego spotkania z tańcami w tle oraz przyszłych wspólnych spotkań i wyjazdów, również na jesienne wczasy nad polskie morze. To tylko tematy w skrócie, które niebawem będą realizowane pośród innych, a które planuje Zarząd SKS.

Zdjęcia w galerii Google>>>

Kalendarz kulturalny

loader

Imieniny

Dzisiaj jest: 14 Sierpień 2022    |    Imieniny obchodzą: Alfred, Maksymilian, Euzebiusz

Statystyki

Użytkowników:
2
Artykułów:
918
Zakładek:
6
Odsłon artykułów:
960311

Programy

Dane kontaktowe

Dane kontaktowe:

Tel. stac.: 25-644-28-95
Tel kom.: 502-086-989
E-mail: goksadowne@wp.pl

Hosting : Projekt: