Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem

Get Adobe Flash player

Rozstrzygnięcie Konkursu !

Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem wraz z Gminną Biblioteką Publiczną w Sadownem po raz kolejny ogłosił konkurs pn. „NAJŁADNIEJSZA BOŻONARODZENIOWA DEKORACJA POSESJI GMINY SADOWNE 2021”. 

4 stycznia 2022 roku komisja powołania przez Dyrektora GOK i GBP w Sadownem odwiedziła wszystkie zgłoszone posesje i dokonała oceny.  Każdy z niezależnych jurorów dokonał oceny udekorowanych posesji i na wspólnym spotkaniu jury doszło do wspólnego wniosku, że w bieżącym roku będzie to pierwsza nagroda, na którą zasłużyli ex aequo pp. M i T Puścion z Zarzetki oraz pp. A i D Skarpetowscy z Ociętego.

Z wielką radością pragniemy przekazać Państwu, że obydwie te dekoracje zachwyciły jurorów swoją niepowtarzalnością. Cieszymy się, że dzięki takim osobom, jak te, które zgłosiły swoje posesje do konkursu z roku na rok nasza Gmina staje się coraz piękniejsza.  Już dzisiaj wiemy, że w przyszłym roku ogłosimy podobny konkurs, bo jeżdżąc po gminie widzieliśmy wiele pięknych dekoracji bożonarodzeniowych, które, mamy nadzieję, rozbłysną  ponownie na Boże Narodzenie 2022 i zostaną zgłoszone do następnej edycji  Konkursu.

O terminie wręczenia nagród zwycięzcy zostaną poinformowani w najbliższym czasie.

Zdjęcia nadesłane przez zwycięskich właścicieli posesji.

Kalendarz kulturalny

loader

Imieniny

Dzisiaj jest: 30 Marzec 2023    |    Imieniny obchodzą: Amelia, Leonard, Dobromir

Statystyki

Użytkowników:
2
Artykułów:
963
Zakładek:
6
Odsłon artykułów:
1153123

Programy

Dane kontaktowe

Dane kontaktowe:

Tel. stac.: 25-644-28-95
Tel kom.: 502-086-989
E-mail: goksadowne@wp.pl

Hosting : Projekt: