Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem

Get Adobe Flash player

Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w Konkursie

Co roku wielu mieszkańców naszej gminy przyozdabia w świąteczne i noworoczne dekoracje nie tylko mieszkania, ale także swoje posesje czy budynki mieszkalne.

O wykonywaniu ozdób i dekoracji świątecznych ostatnio dużo się mówi. Okazuje się, że temat ten będzie rozwijany, ale już w inny sposób i przez instytucje kultury naszej Gminy. Ogłaszają one konkurs, który ma na celu wyłonienie i nagrodzenie najładniejszych dekoracji świątecznych gminy Sadowne.

Tak więc, zachęcamy Państwa do uwiecznienia w formie fotografii swoich bożonarodzeniowych zewnętrznych dekoracji, a następnie wzięcia udziału w Konkursie „Najładniejsza Bożonarodzeniowa Dekoracja Posesji Gminy Sadowne 2020”. Liczy się pomysłowość, widoczność dekoracji z zewnątrz, oryginalne wykonanie nawiązujące do tradycji świąteczno-noworocznej oraz ogólne wrażenia estetyczne i harmonia z otoczeniem.

Organizatorami Konkursu są: Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem i Gminna Biblioteka Publiczna w Sadownem. Patronat honorowy nad Konkursem obejmuje Wójt Gminy Sadowne p. Waldemar Cyran.

Konkurs obejmuje tylko jedną kategorię: zewnętrzną dekorację świąteczno-noworoczną budynków mieszkalnych, ogrodów i posesji, w której nagrodzone zostaną trzy najładniejsze i najciekawsze prace.

Na zgłoszenia do Konkursu Organizatorzy czekają do 22 grudnia 2020 r. – osobiście lub na adres e-mail: goksadowne@wp.pl. Do Deklaracji uczestnika Konkursu należy załączyć zdjęcia posesji i dekoracji. Szczegółowy Regulamin konkursu oraz Deklaracja zamieszczone są w załączeniu.

Attachments:
Download this file (Deklaracja.doc)Deklaracja.doc[ ]31 kB
Download this file (Regulamin Konkursu.doc)Regulamin Konkursu.doc[ ]48 kB

Kalendarz kulturalny

loader

Imieniny

Dzisiaj jest: 14 Sierpień 2022    |    Imieniny obchodzą: Alfred, Maksymilian, Euzebiusz

Statystyki

Użytkowników:
2
Artykułów:
918
Zakładek:
6
Odsłon artykułów:
960229

Programy

Dane kontaktowe

Dane kontaktowe:

Tel. stac.: 25-644-28-95
Tel kom.: 502-086-989
E-mail: goksadowne@wp.pl

Hosting : Projekt: