Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem

Get Adobe Flash player

Po Balu Karnawałowym..

Tłusty czwartek od wieków kojarzy się z pączkami, słodkimi przekąskami i dobrą zabawą. Chcąc nawiązać do tej tradycji zorganizowaliśmy w tym dniu dla najmłodszych mieszkańców naszej gminy bal karnawałowy, w czasie którego na dzieci czekało wiele atrakcji no i oczywiście przepyszne pączki.
Prowadzącą bal była p. Monika Pajka z Akademii Kreatywności "Bajka", a o dobrą muzykę zadbał Filip Gierej - DJ Fifek. Zadaniem pracowników Gminnego Ośrodka Kultury była troska o to, by każde dziecko miało pięknie pomalowaną twarz, a panie z Biblioteki w Sadownem czekały na uczestników zabawy z olbrzymią i kolorową watą cukrową.
Punktem kulminacyjnym balu było wspólne rozbijanie piniaty specjalnie na tę okazję przygotowanej przez GOK Sadowne. Dzieci musiały włożyć naprawdę wiele wysiłku, by dostać się do słodkiej niespodzianki ukrytej w środku wielkiego Minionka.
Na zakończenie balu każde dziecko mogło zobaczyć, jak wyglądają zajęcia taneczne dla dzieci prowadzone przez p. Łukasza Cacko ze szkoły tańca Latino Fever.
Zapraszamy dzieci na kolejny taki bal, który odbędzie się już za rok.
 
 
Zdjęcia: INFO Sadowne

Kalendarz kulturalny

loader

Imieniny

Dzisiaj jest: 30 Maj 2023    |    Imieniny obchodzą: Joanna, Feliks, Ferdynand

Statystyki

Użytkowników:
2
Artykułów:
973
Zakładek:
6
Odsłon artykułów:
1191043

Programy

Dane kontaktowe

Dane kontaktowe:

Tel. stac.: 25-644-28-95
Tel kom.: 502-086-989
E-mail: goksadowne@wp.pl

Hosting : Projekt: