Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem

Get Adobe Flash player

Po Balu Karnawałowym..

Tłusty czwartek od wieków kojarzy się z pączkami, słodkimi przekąskami i dobrą zabawą. Chcąc nawiązać do tej tradycji zorganizowaliśmy w tym dniu dla najmłodszych mieszkańców naszej gminy bal karnawałowy, w czasie którego na dzieci czekało wiele atrakcji no i oczywiście przepyszne pączki.
Prowadzącą bal była p. Monika Pajka z Akademii Kreatywności "Bajka", a o dobrą muzykę zadbał Filip Gierej - DJ Fifek. Zadaniem pracowników Gminnego Ośrodka Kultury była troska o to, by każde dziecko miało pięknie pomalowaną twarz, a panie z Biblioteki w Sadownem czekały na uczestników zabawy z olbrzymią i kolorową watą cukrową.
Punktem kulminacyjnym balu było wspólne rozbijanie piniaty specjalnie na tę okazję przygotowanej przez GOK Sadowne. Dzieci musiały włożyć naprawdę wiele wysiłku, by dostać się do słodkiej niespodzianki ukrytej w środku wielkiego Minionka.
Na zakończenie balu każde dziecko mogło zobaczyć, jak wyglądają zajęcia taneczne dla dzieci prowadzone przez p. Łukasza Cacko ze szkoły tańca Latino Fever.
Zapraszamy dzieci na kolejny taki bal, który odbędzie się już za rok.
 
 
Zdjęcia: INFO Sadowne

Zapraszamy na Spotkanie z Mikołajem!!!

Mikołaj w Sadownem

Mikołajkowy wieczór to czas pełen cudów. Zaczynają świecić pierwsze lampki na choinkach, a oczy dzieci oczekują przyjazdu swojego ukochanego Świętego Mikołaja. W tym roku także tradycji stało się zadość.
Kiedy dzieci z Sadownego zgromadziły się na wspólnym ubieraniu choinki na Placu Kościelnym usłyszały dźwięk dzwonka. Kiedy z ciekawością się rozejrzały zobaczyły wjeżdżający zaprzęg oświetlony pochodniami, a w przepięknej bryczce siedział On – Święty Mikołaj. I był to najprawdziwszy Święty Mikołaj z długa białą brodą i pastorałem w ręku, który przywiózł prezenty dla naszych najmłodszych. Zdziwienie i radość nie miały końca i pojawiało się tylko jedno pytanie, czy w przyszłym roku ponownie nas odwiedzi Święty Mikołaj?

Spotkanie z Mikołajem !!!

Ferie dobiegły końca

Drugi tydzień wolnego od szkoły obfitował w różnego rodzaju atrakcje, które przygotował Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem.

 

Oprócz zajęć sportowych, plastycznych oraz gier i zabaw dzieciaki mogły wziąć udział w balu karnawałowym, który prowadzony był przez Klub Czerwonego Noska. Oprócz wielu animacji na najmłodszych czekało malowanie twarzy i słodki poczęstunek.

Czytaj więcej...

Kto nie był, niech żałuje…

Na zakończenie ferii zimowych w Sadownem odbył się Bal Karnawałowy, którego termin zbiegł się z obchodzonym chyba przez wszystkich Tłustym Czwartkiem.

Przed południem 20 lutego w Sali OSP Sadowne rozpoczął się bal, który przeznaczony był dla dzieci spędzających ferie zimowe na terenie gminy Sadowne. Jego Organizatorami byli: Wójt Gminy Sadowne, Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Sadowne, Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem i Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Sadowne.

Czytaj więcej...

20 lutego bal karnawałowy!

W czwartek 20 lutego w Sali OSP Sadowne odbędzie się Bal Karnawałowy dla dzieci. Serdecznie zapraszamy naszych najmłodszych – mile widziany strój karnawałowy.

Czytaj więcej...

Walentynki w Orzełku

14 lutego w Orzełku odbył się Walentynkowy Turniej Gier Planszowych.

Organizatorami walentynkowej imprezy dla dzieci byli: Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Sadowne, Wójt Gminy Sadowne, Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem i Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Sadownem. Swoich pomieszczeń na Turniej udostępniła Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Orzełku, która – jak zobaczymy na zdjęciach – może pochwalić się wieloma sukcesami w nauczaniu i realizacji zajęć pozalekcyjnych.

Czytaj więcej...

Bal karnawałowy w Grabinach

11 lutego 2020 roku instruktorzy GOK  Sadowne wzięli udział w Balu karnawałowym organizowanym przez Koło Gospodyń Wiejskich w Zarzetce dla dzieci z Grabin i Zarzetki.

Dla najmłodszych przygotowano wiele niespodzianek - gry i zabawy przy muzyce, malowanie twarzy i niezliczone konkursy, w których każdy był zwycięzcą. Na dzieci czekał też słodki poczęstunek.

Czytaj więcej...

W Walentynki do Orzełka!

W Walentynki 14 lutego w Niepublicznej Szkole Podstawowej w Orzełku odbędzie się „Walentynkowy Turniej Gier Planszowych”. Organizatorzy zapraszają wszystkie dzieci do wspólnej zabawy.

Czytaj więcej...

Kalendarz kulturalny

loader

Imieniny

Dzisiaj jest: 31 Maj 2023    |    Imieniny obchodzą: Aniela, Petronela, Kamila

Statystyki

Użytkowników:
2
Artykułów:
973
Zakładek:
6
Odsłon artykułów:
1191084

Programy

Dane kontaktowe

Dane kontaktowe:

Tel. stac.: 25-644-28-95
Tel kom.: 502-086-989
E-mail: goksadowne@wp.pl

Hosting : Projekt: