Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem

Get Adobe Flash player

Spotkanie z Romanem Pankiewiczem

W czwartek, 27 maja2021 r. Gminna Biblioteka Publiczna w Sadownem zorganizowała spotkanie z pisarzem Romanem Pankiewiczem, autorem serii dwujęzycznych książeczek dla dzieci „5 zawodów kultury i oświaty” oraz ”5 ważnych zawodów”.

 

Pozycje te przybliżają naszym najmłodszym mieszkańcom gminy tajniki pracy w najważniejszych zawodach pomagających ludziom (strażaka, policjanta, wojskowego, ratownika medycznego i listonosza) oraz w zawodach, które dbają o nasz rozwój wewnętrzny (bibliotekarz, nauczyciel, nauczycielka przedszkola, animator kultury oraz aktor). Dzieci z wielkim zainteresowaniem słuchały opowieści i anegdot p. R. Pankiewicza oraz czytanych przez niego fragmentów książeczek Przedszkolaki nawiązały fantastyczny kontakt z autorem i chętnie przystąpiły do pogawędki z pisarzem, odpowiadały na pytania oraz kończyły rymowanki. Po spotkaniu była możliwość zakupienia książeczek z autografem. 

Obostrzenia pandemiczne przyczyniły się do tego, że nie możemy organizować spotkań w dużych grupach. Na miejsce spotkania tym razem wybraliśmy Grabiny, następne spotkanie odbędzie się w innej placówce tak, by każdy z najmłodszych mieszkańców gminy mógł uczestniczyć w takim spotkaniu.

Zdjęcia Link -->

Kalendarz kulturalny

loader

Imieniny

Dzisiaj jest: 7 Grudzień 2022    |    Imieniny obchodzą: Agata, Ambroży, Marcin

Statystyki

Użytkowników:
2
Artykułów:
934
Zakładek:
6
Odsłon artykułów:
1070102

Programy

Dane kontaktowe

Dane kontaktowe:

Tel. stac.: 25-644-28-95
Tel kom.: 502-086-989
E-mail: goksadowne@wp.pl

Hosting : Projekt: