Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem

Get Adobe Flash player

PRZYPOMINAMY I ZAPRASZAMY!

W Gminnym Ośrodku Kultury w Sadownem systematycznie realizowane są kursy komputerowe dla osób od 25 roku życia w ramach projektu „Podniesienie kompetencji cyfrowych mieszkańców województwa mazowieckiego”.

 

 

UWAGA!

Kursy komputerowe są całkowicie bezpłatne, a ich uczestnicy mają do wyboru jeden z siedmiu modułów szkoleniowych. Kursy trwają 16 godzin i w każdym z nich uczestniczy 12 osób, które po zakończeniu modułu otrzymują certyfikat potwierdzający nabycie umiejętności cyfrowych. Organizatorzy zapewniają też uczestnikom kursu kawę, herbatę, słodki poczęstunek oraz uroczysty obiad po zakończeniu kursu.

Jedynym warunkiem uczestnictwa w kursie jest wiek (powyżej 25 lat) i zamieszkanie na terenie województwa mazowieckiego, a Organizatorzy oczekują na zgłoszenia osób zainteresowanych – również z gmin sąsiadujących z gminą Sadowne.

Możliwe jest też prowadzenie kursu komputerowego np. w budynku administracji, świetlicy, szkole itp. na terenie gminy Sadowne, jak też sąsiednich gmin – do uzgodnienia w Gminnym Ośrodku Kultury w Sadownem – tel. (25) 644 28 95 lub 502 086 989.

Termin zakończenia projektu finansowanego ze środków Unii Europejskiej ma się ku końcowi, pozostało jeszcze trochę miejsc dla zainteresowanych podniesieniem swoich umiejętności w posługiwaniu się komputerem i korzystaniu z zasobów Internetu, a więc zapraszamy do Gminnego Ośrodka Kultury w Sadownem. Możliwość skorzystania z kursów na tak dobrych warunkach może się prędko nie powtórzyć.

Kalendarz kulturalny

loader

Imieniny

Dzisiaj jest: 12 Lipiec 2020    |    Imieniny obchodzą: Jan, Wera, Brunon

Statystyki

Użytkowników:
2
Artykułów:
767
Zakładek:
6
Odsłon artykułów:
523642

Programy

Dane kontaktowe

Dane kontaktowe:

Tel. stac.: 25-644-28-95
Tel kom.: 502-086-989
E-mail: goksadowne@wp.pl

Hosting : Projekt: