Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem

Get Adobe Flash player

SPORT I ZABAWA LEKARSTWEM NA NUDĘ

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sadownem i Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Sadownem, przy współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury, zorganizowali dla uczniów przebywających na terenie gminy Sadowne w czasie ferii zimowych 2019 roku zajęcia rekreacyjno – sportowe pod hasłem Sport i zabawa lekarstwem na nudę.

 

Głównym celem tego programu było kształtowanie zdrowej rywalizacji sportowej wśród najmłodszego pokolenia mieszkańców Sadownego, a także wskazanie sposobów na spędzenie wolnego od szkoły czasu w sposób kreatywny, interesujący, a także pozwalający odkrywać nowe zdolności oraz zainteresowania przez dzieci i młodzież odpoczywające na terenie gminy Sadowne. 

Czytaj więcej...

Ferie zimowe 2019 w GOK

Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem zaprasza dzieci na zorganizowane zajęcia.

Informujemy, iż w okresie tegorocznych ferii zimowych nie będą odbywały się zajęcia stałe w Gminnym Ośrodku Kultury w Sadownem. Na zajęcia doraźne, organizowane w okresie ferii, trwają już zapisy. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Uwaga! GOK podczas rejestracji wydawał będzie dokumenty: oświadczenia i zgody, których wypełnienie jest konieczne do zakwalifikowania dziecka w charakterze uczestnika zajęć feryjnych.

Nowy plan zajęć w GOK Sadowne

Zajęcia stałe w Gminnym Ośrodku Kultury w Sadownem odbywają się wg nowego planu od dnia 02.01.2019 r.

Co lepsze – pieczeńce czy sójki?

Jedne i drugie są pyszne. Jak je wykonać? Uczono się podczas warsztatów kulinarnych w Krupińskiem.

21 listopada od rana w świetlicy wiejskiej w Krupińskiem odbywały się kolejne warsztaty, tym razem kulinarne i w ramach projektu „Królowa kiszonek Kapusta”, realizowanego przez Fundację „Akomodacja” oraz Sołectwo wsi Krupińskie. Pierwsze z nich, połączone z nauką tworzenia mało znanych „pieczeńcy” (tu w wydaniu bezmięsnym) prowadził p. Szymon Jadczuk, który prezentował je również podczas wcześniejszego Konkursu Kulinarnego w Sadownem na najlepszą potrawę Regionu Sadowieńskiego.

Czytaj więcej...

Wernisaż projektu

18 listopada we wsi Krupińskie odbył się wernisaż, będący zwieńczeniem przeprowadzonych działań w ramach projektu "Etno-design Ziemi Sadowieńskiej" realizowanego przez fundację Akomodacja.

Projekt dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu Kultura - Interwencje 2018. EtnoPolska. 

Czytaj więcej...

Królowa kiszonek jest tylko jedna!

16 listopada we wsi Krupińskie odbyły się warsztaty kiszenia kapusty w ramach projektu " Królowa Kiszonek Kapusta" realizowanego przez Fundację "Akomodacja".

Czytaj więcej...

Zapraszamy na warsztaty!

Sołectwo Krupińskie i realizatorzy projektu „Królowa kiszonek Kapusta” zapraszają do udziału w ciekawych warsztatach tematycznych.

UWAGA! BEZPŁATNE KURSY KOMPUTEROWE!

Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem rozpoczyna zapisy na bezpłatne kursy komputerowe w ramach projektu „Podniesienie kompetencji cyfrowych mieszkańców województwa mazowieckiego”.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Poważne zmiany…

Zajęcia teatralne uczą tolerancji, wzajemnego szacunku oraz wskazują alternatywne możliwości spędzania czasu wolnego. 

Wyzwalają kreatywne postawy uczniów, rozwijają wiarę w siebie oraz uczą współpracy w grupie i odpowiedzialności za powierzone zadania, a także poszerzają wiedzę uczniów na temat teatru. A więc, chyba warto jest je organizować.

Czytaj więcej...

Warsztaty na szydełku

Zapraszamy na warsztaty – szydełkowe „gałganiaki”.

Nowy plan zajęć stałych w GOK

Kalendarz kulturalny

loader

Imieniny

Dzisiaj jest: 16 Luty 2019    |    Imieniny obchodzą: Danuta, Juliana, Daniel

Statystyki

Użytkowników:
2
Artykułów:
608
Zakładek:
6
Odsłon artykułów:
336497

Programy

Dane kontaktowe

Dane kontaktowe:

Tel. stac.: 25-644-28-95
Tel kom.: 502-086-989
E-mail: goksadowne@wp.pl

Hosting : Projekt: