Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem

Get Adobe Flash player

GOK zaprasza na ognisko!

26 czerwca odbędzie się uroczyste rozpoczęcie wakacji dla uczestników zajęć Gminnego Ośrodka Kultury w Sadownem. Zapraszamy!

 

Zgoda rodzica>>>

Koncert Koła Muzycznego GOK

W czasie roku szkolnego 2018/2019 w zajęciach gry na gitarze i keyboardzie w Gminnym Ośrodku Kultury w Sadownem uczestniczyło ponad 30 osób. Koło prowadziła p. Ewa Jakubik.


Koncert, który odbył się 18 czerwca w Sali OSP Sadowne, był podsumowaniem nabytych umiejętności przez młodych wokalistów. Repertuar, który zaprezentowali składał się z piosenek nowych, nieco starszych i całkiem starych.
Jak przystało na poważny koncert, na początku goście wysłuchali „Poloneza” Wojciecha Kilara z filmu „Pan Tadeusz”, którego zagrały na keyboardzie: Iza Ilczuk, Ewelina Olton i Amelia Puścion.

Czytaj więcej...

Intensywny czas w Gminnym Ośrodku Kultury

Wiosna to czas intensywnej pracy Gminnego Ośrodka Kultury w Sadownem, to czas, kiedy najmłodsi przygotowują ozdoby wielkanocne i prezenty dla swoich rodziców na najpiękniejsze święta w roku - Dzień Matki i Dzień Ojca.

W naszym Ośrodku organizowane były zajęcia z ceramiki i plastyki dla dzieci z różnych szkół, nie tylko z gminy Sadowne, podczas których najmłodsi przygotowywali niespodzianki dla swoich najbliższych.

Czytaj więcej...

Warsztaty genealogiczne!!!

Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem zaprasza 11 i 12 maja na bezpłatne warsztaty genealogiczne.

Poranek z GOK-iem

Poniedziałkowy poranek nie jest tak ospały, na jaki wygląda. Od rana narasta ruch np. w sadowieńskim Gminnym Ośrodku Kultury.

Egzaminy i akcje protestacyjne w szkołach to nadmiar czasu wolnego dla większości uczniów. Tak też rozpoczął się przedświąteczny tydzień w większości polskich miasteczek i wsi. Nie łączmy jednak tej sytuacji z nudą i brakiem zajęcia – w Sadownem na „potencjalnych” klientów w różnym wieku zawsze oczekuje Gminny Ośrodek Kultury oraz funkcjonująca obok Gminna Biblioteka Publiczna.

Czytaj więcej...

Zapraszamy w niedzielę do Sadownego!

24 marca 2019 r., w Narodowy Dzień Pamięci Polaków ratujących Żydów pod okupacją niemiecką, zostaną odsłonięte tablice upamiętniające mieszkańców gminy Sadowne oraz rodzinę Lubkiewiczów.

- To dość mało znana historia, choć wydarzyła się zaledwie 20 kilometrów od obozu zagłady w Treblince… Tak rozpoczyna się artykuł pt. „Zamordowani za bochenek chleba dla Żydów. Upamiętnieni po 76 latach.”, którego autorem jest p. Karol Wojteczek. Jak się domyślamy, jest w nim mowa o pomocy udzielanej Żydom przez Polaków w czasie II wojny światowej oraz tragicznej śmierci członków rodziny Lubkiewiczów z Sadownego, którzy takiej pomocy udzielali.  

Czytaj więcej...

Warsztaty serowarskie

18 marca w Gminnym Ośrodku Kultury w Sadownem odbyło się szkolenie w ramach projektu „Mazowieckie dobre praktyki i tradycje kulinarne – dobre praktyki mleczarskie”.

Szkolenie było połączone z warsztatami serowarskimi, a mieszkańców gminy Sadowne zaprosili do udziału w nich: Samorząd Województwa Mazowieckiego, Lokalna Grupa Działania „Bądźmy razem” i Gmina Sadowne. Projekt jest współfinansowany ze środków PROW 2014-2020 w ramach krajowej sieci obszarów wiejskich.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na warsztaty mleczarskie!

Samorząd Województwa Mazowieckiego, Lokalna Grupa Działania „Bądźmy razem” i Gmina Sadowne zapraszają…

 

Są jeszcze wolne miejsca…

Informujemy o trwających nadal zapisach na kurs komputerowy - od 20.03.2019 r. rusza grupa z modułu "Moje finanse i transakcje w sieci", na którą jest jeszcze kilka wolnych miejsc. Zachęcamy do skorzystania.

SPORT I ZABAWA LEKARSTWEM NA NUDĘ

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sadownem i Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Sadownem, przy współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury, zorganizowali dla uczniów przebywających na terenie gminy Sadowne w czasie ferii zimowych 2019 roku zajęcia rekreacyjno – sportowe pod hasłem Sport i zabawa lekarstwem na nudę.

 

Głównym celem tego programu było kształtowanie zdrowej rywalizacji sportowej wśród najmłodszego pokolenia mieszkańców Sadownego, a także wskazanie sposobów na spędzenie wolnego od szkoły czasu w sposób kreatywny, interesujący, a także pozwalający odkrywać nowe zdolności oraz zainteresowania przez dzieci i młodzież odpoczywające na terenie gminy Sadowne. 

Czytaj więcej...

Ferie zimowe 2019 w GOK

Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem zaprasza dzieci na zorganizowane zajęcia.

Informujemy, iż w okresie tegorocznych ferii zimowych nie będą odbywały się zajęcia stałe w Gminnym Ośrodku Kultury w Sadownem. Na zajęcia doraźne, organizowane w okresie ferii, trwają już zapisy. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Uwaga! GOK podczas rejestracji wydawał będzie dokumenty: oświadczenia i zgody, których wypełnienie jest konieczne do zakwalifikowania dziecka w charakterze uczestnika zajęć feryjnych.

Kalendarz kulturalny

loader

Imieniny

Dzisiaj jest: 20 Czerwiec 2019    |    Imieniny obchodzą: Bogna, Florentyna, Rafał

Statystyki

Użytkowników:
2
Artykułów:
665
Zakładek:
6
Odsłon artykułów:
369209

Programy

Dane kontaktowe

Dane kontaktowe:

Tel. stac.: 25-644-28-95
Tel kom.: 502-086-989
E-mail: goksadowne@wp.pl

Hosting : Projekt: