Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem

Get Adobe Flash player

UWAGA! Z wolna rusza GOK i Muzeum!

Przypomnijmy – w związku z pandemią koronawirusa od 12 marca br. do odwołania zawieszono działalność placówek kultury gminy Sadowne: Gminnego Ośrodka Kultury w Sadownem, Gminnej Biblioteki Publicznej w Sadownem i Muzeum Ziemi Sadowieńskiej. Jednocześnie zawieszono do odwołania wszystkie zajęcia stałe i doraźne GOK Sadowne.

Po dwóch miesiącach, od 4 maja 2020 r. uruchomiono dla czytelników Gminną Bibliotekę Publiczną w Sadownem. Postanowiono też z początkiem tegorocznych wakacji otworzyć dla najmłodszych Gminny Ośrodek Kultury, a dla wszystkich – Muzeum Ziemi Sadowieńskiej.

GOK zaprasza dzieci od 30 czerwca na zajęcia plastyczne, sportowe, gry i zabawy, ale z pewnymi ograniczeniami, które ujęto w Regulaminie zajęć wakacyjnych… Zapisy na zajęcia rozpoczynają się 25 czerwca br., liczba miejsc ograniczona. Zapraszamy!

Czytaj więcej...

Pierwszy tydzień ferii za nami

W tym roku w zajęciach feryjnych Gminnego Ośrodka Kultury w Sadownem bierze udział wyjątkowo dużo dzieci.

Jest to dla nas wielka radość, a zarazem duże wyzwanie, aby zorganizować zajęcia tak, by nikt się nie nudził. Jest to o tyle trudne, bo za oknem plucha i pogoda, co zmusza nas do zajęć w budynku.

Czytaj więcej...

RELAKS PO WYSTĘPACH

Ostatnie tygodnie były dla naszej Grupy bardzo pracowite: próby, występy… Przyszedł czas na relaks. W piątek 7 lutego 2020 r. uczestniczyliśmy w zajęciach ceramicznych, które poprowadziła p. Barbara Stanisławczyk.

Czytaj więcej...

Zapraszamy do GOK-u w Sadownem!

W czwartek 6 lutego o godz. 16.00 rozpocznie się w GOK-u pierwszy w tym roku moduł szkoleniowy. Są jeszcze wolne miejsca.

Czytaj więcej...

UWAGA! Nowy grafik zajęć GOK!

Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem prezentuje nowy grafik zajęć stałych na okres: styczeń – czerwiec 2020 roku.

Świąteczne Warsztaty Decoupage

UWAGA! Prowadzi zapisy na Świąteczne Warsztaty Decoupage, które odbędą się 17 grudnia. Zapraszamy!

Zapraszamy na warsztaty pielęgnacyjne!

12 grudnia w Gminnym Ośrodku Kultury w Sadownem odbędą się warsztaty pielęgnacyjne. Zadbajmy o swoje… 2 metry kwadratowe! Zapisy na warsztaty już trwają!

PRZYPOMINAMY I ZAPRASZAMY!

W Gminnym Ośrodku Kultury w Sadownem systematycznie realizowane są kursy komputerowe dla osób od 25 roku życia w ramach projektu „Podniesienie kompetencji cyfrowych mieszkańców województwa mazowieckiego”.

Czytaj więcej...

SEZON 2019/2020 ROZPOCZĘTY!

11 października odbyły się pierwsze zajęcia teatralne. Ze względu na dużą liczbę osób pragnących bawić się w teatr będziemy pracować w dwóch grupach.

 

Serdecznie dziękuję za dotychczasową współpracę: Izie Ilczuk, Zuzi i Marysi Gierej, Sarze i Wiktorii Drozd oraz Karolince Rybczyńskiej.

Równie serdecznie witam nowe Aktorki: Milenkę Gajewską i Wiktorię Jakubik.

Czytaj więcej...

Pracowity tydzień w GOK-u!

W tym tygodniu gościliśmy na warsztatach ceramicznych uczniów klas „0” ze Szkoły Podstawowej w Sadownem.

Dzieci pod okiem instruktorów GOK-u i nauczycieli wykonywały prace, które będą ozdabiać wigilijne stoły.  Sześciolatki wykonały ze ślimaczków ozdobne lampiony na świece, a pięciolatki i czterolatki robiły ozdobne miseczki z kulek.

Czytaj więcej...

Warsztaty makijażu w GOK

Jak dbać o cerę na co dzień i jak ją przygotować do makijażu? Jak wykonać taki makijaż?

Na te i inne pytania dotyczące makijażu i stosowanych do niego kosmetyków mogły uzyskać odpowiedzi uczestniczki bezpłatnych warsztatów makijażu, które odbyły się 24 października w Gminnym Ośrodku Kultury w Sadownem. Prowadziła je wizażysta – stylista p. Aneta Paczuska, jednocześnie prezentując krok po kroku powstawanie stosownego do pory dnia makijażu przy użyciu kosmetyków firmy Avon.

Czytaj więcej...

Kalendarz kulturalny

loader

Imieniny

Dzisiaj jest: 4 Lipiec 2020    |    Imieniny obchodzą: Elżbieta, Malwina, Teodor

Statystyki

Użytkowników:
2
Artykułów:
765
Zakładek:
6
Odsłon artykułów:
518616

Programy

Dane kontaktowe

Dane kontaktowe:

Tel. stac.: 25-644-28-95
Tel kom.: 502-086-989
E-mail: goksadowne@wp.pl

Hosting : Projekt: