Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem

Get Adobe Flash player

W niedzielę Koncert Papieski!

Zapraszamy na Koncert Papieski w 100. rocznicę urodzin św. Jana Pawła II, który odbędzie się 5 lipca br. o godz. 12.00 w kościele parafialnym w Sadownem.

Wszystkiego najlepszego Drogie Panie!

Najserdeczniejsze życzenia z okazji Święta Kobiet w imieniu brzydszej części mieszkańców gminy Sadowne złożył wszystkim Paniom Zastępca Wójta p. Marcin Gręda.

Życzeniami i symbolicznym kwiatkiem dla przybyłych Pań Zastępca Wójta Gminy Sadowne p. Marcin Gręda oraz Organizatorzy rozpoczęli 7 marca w sali OSP Sadowne spotkanie z okazji Dnia Kobiet. Tak doniosła uroczystość odbywa się już po raz kolejny w gminie Sadowne i zawsze cieszy się dużym zainteresowaniem mieszkanek gminy. Jak zwykle, na Panie czekało wiele atrakcji…

Czytaj więcej...

Drogie Panie, wkrótce Wasze Święto!

Wójt Gminy Sadowne i Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem zapraszają wszystkie Panie na spotkanie z okazji Dnia Kobiet, które odbędzie się 7 marca w sali OSP w Sadownem.

Miałem sen… o zjednoczonej Europie

„Miałem sen” to znany zwrot z przemówienia Martina Luthera Kinga wygłoszonego w 1963 roku. Jego piękne marzenie - sen, który wydawał się nierealny, jednak ziścił się. Taki „sen na jawie” i dotyczący zjednoczonej Europy miał prawie dwieście lat temu Wojciech Jastrzębowski.

4 lutego br., w ramach projektu i głównie za sprawą Fundacji im. Wojciecha Bogumiła Jastrzębowskiego "My obywatele Unii Europejskiej", której założycielem jest Olgierd Łukaszewicz, odbył się „Dzień Europejski w Sadownem”.

Czytaj więcej...

KOLEJNY UDANY WYSTĘP

31 stycznia odbył się kolejny występ naszej Grupy. Tym razem zaproszenie przyjęli mieszkańcy Sadownego i okolic.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na występy!

Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem zaprasza 31 stycznia na występ Grupy Teatralnej BAJ. W programie dwa przedstawienia: „Kopciuszek na sportowo” i „Bajkowy kogel – mogel”.

PREMIERA JUŻ ZA NAMI

24 stycznia 2020 r. w sali widowiskowej GOK-u odbyła się premiera dwóch przedstawień. Były to: „Bajkowy kogel – mogel” oraz „Kopciuszek na sportowo”.

 

Występ Aktorzy dedykowali swoim Babciom i Dziadkom, którzy kilka dni temu obchodzili swoje Święta. Dzieci spisały się świetnie. Przed tak liczną publicznością zaprezentowali swoje umiejętności aktorskie, a te z przedstawienia na przedstawienie są coraz większe.

Czytaj więcej...

Koncert kolęd 2020

23 stycznia w Gminnym Ośrodku Kultury w Sadownem odbył się Koncert Kolęd – znane kolędy i pastorałki wykonali członkowie Koła Muzycznego GOK prowadzonego przez p. Ewę Jakubik.

W pierwszej części spotkania Dyrektor GOK-u p. Ewa Piórkowska ogłosiła oficjalne wyniki konkursu pn. „Szopka Bożonarodzeniowa” i wręczyła dyplomy oraz nagrody jego laureatom.

Czytaj więcej...

O szlachetnym człowieku…

Była to opowieść o bohaterze, aptekarzu, którego znali osobiście mieszkańcy Sadownego i okolic. Była to opowieść o Kazimierzu Stefanowiczu.

Zgodnie z zapowiedzią, we wtorkowe popołudnie 21 stycznia w Gminnym Ośrodku Kultury w Sadownem odbyło się spotkanie, podczas którego jego uczestnicy mieli okazję zapoznać się z „drogą” - poprzez Zambrów, Dachau, Gusen, do Sadownego – byłego mieszkańca naszej miejscowości Kazimierza Stefanowicza.

Czytaj więcej...

"Kazimierz Stefanowicz - magister farmacji"

Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem zaprasza 21 stycznia na prezentację multimedialną i wystawę pt. „Kazimierz Stefanowicz – magister farmacji”.

Zapraszamy do GOK-u na Koncert Kolęd!

Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem zaprasza 23 stycznia na Koncert Kolęd w wykonaniu członków Koła Muzycznego GOK.

Kalendarz kulturalny

loader

Imieniny

Dzisiaj jest: 19 Wrzesień 2020    |    Imieniny obchodzą: Konstancja, January

Statystyki

Użytkowników:
2
Artykułów:
792
Zakładek:
6
Odsłon artykułów:
557664

Programy

Dane kontaktowe

Dane kontaktowe:

Tel. stac.: 25-644-28-95
Tel kom.: 502-086-989
E-mail: goksadowne@wp.pl

Hosting : Projekt: