Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem

Get Adobe Flash player

Zapraszamy na występy!

Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem zaprasza 31 stycznia na występ Grupy Teatralnej BAJ. W programie dwa przedstawienia: „Kopciuszek na sportowo” i „Bajkowy kogel – mogel”.

PREMIERA JUŻ ZA NAMI

24 stycznia 2020 r. w sali widowiskowej GOK-u odbyła się premiera dwóch przedstawień. Były to: „Bajkowy kogel – mogel” oraz „Kopciuszek na sportowo”.

 

Występ Aktorzy dedykowali swoim Babciom i Dziadkom, którzy kilka dni temu obchodzili swoje Święta. Dzieci spisały się świetnie. Przed tak liczną publicznością zaprezentowali swoje umiejętności aktorskie, a te z przedstawienia na przedstawienie są coraz większe.

Czytaj więcej...

Koncert kolęd 2020

23 stycznia w Gminnym Ośrodku Kultury w Sadownem odbył się Koncert Kolęd – znane kolędy i pastorałki wykonali członkowie Koła Muzycznego GOK prowadzonego przez p. Ewę Jakubik.

W pierwszej części spotkania Dyrektor GOK-u p. Ewa Piórkowska ogłosiła oficjalne wyniki konkursu pn. „Szopka Bożonarodzeniowa” i wręczyła dyplomy oraz nagrody jego laureatom.

Czytaj więcej...

Spotkanie z pisarzem Grzegorzem Gołebiowskim

Już po raz drugi w Sadownem będzie gościł znany pisarz p. Grzegorz Gołębiowski. Tym razem ze swoją nową powieścią sensacyjną pt. „Dług krwi”.

Rok temu, 5 grudnia 2018 r. Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem gościł u siebie na spotkaniu autorskim pisarza p. Grzegorza Gołębiowskiego. Opowiadał on wówczas o swojej przygodzie z pisarstwem, swojej pierwszej powieści sensacyjnej „Cień przeszłości” i najnowszej – „Dziedzictwo”, która jest kontynuacją poprzedniej, a w której główny bohater rozwiązuje kolejne łamigłówki kryminalne na terenie Sadownego i okolic.

Czytaj więcej...

O szlachetnym człowieku…

Była to opowieść o bohaterze, aptekarzu, którego znali osobiście mieszkańcy Sadownego i okolic. Była to opowieść o Kazimierzu Stefanowiczu.

Zgodnie z zapowiedzią, we wtorkowe popołudnie 21 stycznia w Gminnym Ośrodku Kultury w Sadownem odbyło się spotkanie, podczas którego jego uczestnicy mieli okazję zapoznać się z „drogą” - poprzez Zambrów, Dachau, Gusen, do Sadownego – byłego mieszkańca naszej miejscowości Kazimierza Stefanowicza.

Czytaj więcej...

"Kazimierz Stefanowicz - magister farmacji"

Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem zaprasza 21 stycznia na prezentację multimedialną i wystawę pt. „Kazimierz Stefanowicz – magister farmacji”.

Zapraszamy do GOK-u na Koncert Kolęd!

Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem zaprasza 23 stycznia na Koncert Kolęd w wykonaniu członków Koła Muzycznego GOK.

Finał XIX Pleneru Malarskiego w Sadownem

Od 8 września na terenie gminy Sadowne trwa XIX Plener Malarski Artystów Plastyków. Jego podsumowaniem był wernisaż poplenerowy w Gminnym Ośrodku Kultury w Sadownem.

To już XIX Plener Malarski w Sadownem, w którym przeważnie bierze udział ta sama grupa artystów. Jak rok wcześniej, grupa w okrojonym składzie – pp.: Wanda Falencik-Masznicz, Elżbieta Kaniecka-Siegoczyńska, Gabriela Czarnecka, Teresa Urbanowska, Ewa Piasecka-Kudłacik, Danuta Rasińska - zamieszkiwała w Gospodarstwie Agroturystycznym „Przy lesie” Państwa Iwony i Piotra Olkowskich w Ociętem. Głównie tam artyści tworzyli swoje prace, które mogliśmy podziwiać 17 września podczas wernisażu poplenerowego w Gminnym Ośrodku Kultury w Sadownem.

Czytaj więcej...

Zapraszamy 18 czerwca na koncert!

18 czerwca w Sali OSP Sadowne odbędzie się koncert Koła Muzycznego Gminnego Ośrodka Kultury w Sadownem. Serdecznie zapraszamy!

I miejsce dla Grupy BAJ

15 maja 2019 r. Miejski i Gminny Ośrodek Kultury w Łochowie po raz kolejny zorganizował półfinał Mazowieckiego Festiwalu Teatrów Amatorskich.

 

Celem Festiwalu jest promocja aktywności teatralnej oraz prezentacja dorobku artystycznego amatorskich teatrów dziecięcych i młodzieżowych z terenu województwa mazowieckiego.

Czytaj więcej...

DZIEŃ TEATRU W WOK-u

25 marca 2019 r. w Węgrowskim Ośrodku Kultury odbyły się obchody Międzynarodowego Dnia Teatru, na które zaproszono również naszą Grupę Teatralną BAJ.

Czytaj więcej...

Kalendarz kulturalny

loader

Imieniny

Dzisiaj jest: 27 Styczeń 2020    |    Imieniny obchodzą: Angela, Jan, Przybysław

Statystyki

Użytkowników:
2
Artykułów:
732
Zakładek:
6
Odsłon artykułów:
450494

Programy

Dane kontaktowe

Dane kontaktowe:

Tel. stac.: 25-644-28-95
Tel kom.: 502-086-989
E-mail: goksadowne@wp.pl

Hosting : Projekt: