Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem

Get Adobe Flash player

Koncert kolęd Koła Muzycznego GOK

24 stycznia w Gminnym Ośrodku Kultury w Sadownem odbył się zaplanowany wcześniej Koncert Kolęd, podczas którego znane utwory wykonali członkowie Koła Muzycznego GOK prowadzonego przez p. Ewę Jakubik.

W pierwszej części spotkania Dyrektor GOK p. Ewa Piórkowska ogłosiła oficjalne wyniki konkursu pn. „Najładniejsza kartka świąteczna” i wręczyła dyplomy oraz nagrody jego laureatom.

Czytaj więcej...

Dzień Babci i Dzień Dziadka w Ociętem

Droga Babciu, Drogi Dziadku

dzisiaj Wasze święto.

My, Wasze wnuczęta

życzenia Wam składamy.

Niech Wam zdrowie służy

i cieszcie się życiem  

sto lat, albo dłużej!

21 stycznia obchodzimy Dzień Babci, a 22 stycznia Dzień Dziadka. Koło Gospodyń Wiejskich w Ociętem, przy współudziale Sołectwa Ocięte i Gminnego Ośrodka Kultury w Sadownem, postanowiło uczcić te święta nieco wcześniej.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na koncert kolęd!

Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem zaprasza 24 stycznia na Koncert Kolęd w wykonaniu Koła Muzycznego GOK.

Spotkanie kolędowe!

Zespół Śpiewaczy SADOWIANKI zaprasza w niedzielę 30 grudnia na spotkanie kolędowe.

Koncert patriotyczny w GOK

W czwartek 29 listopada w Gminnym Ośrodku Kultury w Sadownem odbył się Koncert patriotyczny.

W Gminnym Ośrodku Kultury w Sadownem, z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, swoje umiejętności zaprezentowali członkowie Koła Muzycznego, które funkcjonuje w tej placówce. Gitarowe, keyboardowe, ale też wokalne wersje najpopularniejszych pieśni patriotycznych bardzo podobały się przybyłej publiczności, która oklaskami nagradzała artystów, a także p. Ewę Jakubik, która przygotowała wykonawców i program koncertu.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na spotkanie autorskie!

Już 5 grudnia w Gminnym Ośrodku Kultury w Sadownem odbędzie się spotkanie z autorem „Dziedzictwa” – Grzegorzem Gołębiowskim.

Czytaj więcej...

„Pieśni patriotyczne”

Koło Muzyczne GOK w Sadownem zaprasza 29 listopada na koncert i wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych.

Odwiedziny w Złotkach

Po raz kolejny do najdalszej miejscowości gminy Sadowne zawitali młodzi artyści – w Złotkach odbyło się spotkanie integracyjne.

Późnym popołudniem 16 listopada, na zaproszenie P. Sołtys Małgorzaty Lipki Bartosik i Rady Sołeckiej wsi Złotki, młodzi artyści wzięli udział w spotkaniu integracyjnym, które odbyło się w zmodernizowanej niedawno świetlicy wiejskiej. Spotkania takie stały się już tradycją w Złotkach i dzięki nim, a także organizowanym również tutaj festynom wakacyjnym, mieszkańcy mają okazję obejrzeć m.in. efekty pracy młodych artystów ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Prostyni oraz Gminnego Ośrodka Kultury w Sadownem. Przy okazji - spotkanie daje też możliwość, aby… przy kawie, ciastku, porozmawiać z sąsiadami lub znajomymi, którzy coraz chętniej biorą udział w „lokalnej integracji”.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na Piknik Integracyjny

Sadowieński Klub Seniora oraz Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sadownem zapraszają 16 października na Piknik Integracyjny.

Koło muzyczne podsumowało!

19 czerwca w Gminnym Ośrodku Kultury w Sadownem odbyło się kolejne spotkanie z cyklu „Prezentacje artystyczne”. Tym razem swoje umiejętności prezentowali członkowie Koła muzycznego.

Rok zajęć, rok nauki i podnoszenia umiejętności gry na instrumentach. Wraz z zakończeniem obecnego roku szkolnego zawieszone zostają również zajęcia stałe w Gminnym Ośrodku Kultury, ale jest to też dobry czas podsumowań i zaprezentowania nabytych umiejętności. Tym razem przed liczną widownią wystąpili uczestnicy zajęć muzycznych, które w GOK prowadzi instruktor – p. Ewa Jakubik.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na "Prezentacje artystyczne"!

Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem zaprasza 19 czerwca na spotkanie z cyklu „Prezentacje artystyczne”.

Kalendarz kulturalny

loader

Imieniny

Dzisiaj jest: 16 Luty 2019    |    Imieniny obchodzą: Danuta, Juliana, Daniel

Statystyki

Użytkowników:
2
Artykułów:
608
Zakładek:
6
Odsłon artykułów:
336492

Programy

Dane kontaktowe

Dane kontaktowe:

Tel. stac.: 25-644-28-95
Tel kom.: 502-086-989
E-mail: goksadowne@wp.pl

Hosting : Projekt: