Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem

Get Adobe Flash player

Już w niedzielę kolejny Bieg Grzymały!

7 lipca po raz kolejny w Sadownem spotkają się miłośnicy biegania i marszu nordic walking. Odbędzie się tu VI Bieg i II Marsz Nordic Walking ku czci bł. ks. Edwarda Grzymały.

 

Start i meta oczywiście przy Polanie Koła Łowieckiego św. Huberta w Sadownem. Zawodnicy Marszu wystartują o godz. 10.30, natomiast biegacze o godz. 11.00. Biuro zawodów będzie czynne w dniu imprezy, tj. 7 lipca 2019 r. od godz. 9.00 do godz. 10:30. Szczegóły w Regulaminie Zawodów, który dostępny jest na stronie http://biegsadowne19.chiptiming.pl/.

 

WAGA! Organizatorzy stworzyli dwie nowe kategorie – Najlepszy Zawodnik Biegu oraz Najlepszy Zawodnik Marszu Nordic Walking. W każdej z tych kategorii najlepszy (najszybszy) zawodnik lub zawodniczka otrzyma puchar, który ufundował współorganizator tej imprezy sportowej - Dyrektor Generalny Lasów Państwowych.

Zamieszczamy również mapki z trasą biegu i marszu oraz mapki dojazdowe do parkingów przy Polanie Koła Łowieckiego św. Huberta w Sadownem – na terenie m. Sadowne dojazdy zostaną oznaczone widocznymi na jezdni lub poboczu strzałkami.

***

Dojazd do Startu (parkingów):

- od Broku, Ostrowi Maz.

- od Łochowa          

      

- od Stoczka, Węgrowa (Uwaga! Aktualnie zamknięty jest przejazd kolejowy na Stacji PKP Sadowne Węgr. – należy skierować się wzdłuż torów w stronę m. Sokółka, tam skręcić w lewo i pokonać przejazd kolejowy, przez który przebiega droga do Sadownego).

Kalendarz kulturalny

loader

Imieniny

Dzisiaj jest: 18 Październik 2019    |    Imieniny obchodzą: Juliana, Łukasza, Bogumiła

Statystyki

Użytkowników:
2
Artykułów:
701
Zakładek:
6
Odsłon artykułów:
414160

Programy

Dane kontaktowe

Dane kontaktowe:

Tel. stac.: 25-644-28-95
Tel kom.: 502-086-989
E-mail: goksadowne@wp.pl

Hosting : Projekt: