Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem

Get Adobe Flash player

Dream Team Wąsewo na pierwszym!

Drużyna Dream Team Wąsewo wygrała charytatywny Turniej Piłki Siatkowej „Gramy dla Natalki”, a początkowe wpływy na cel charytatywny to kwota ponad 6 tys. zł.

Siatkarze walczyli od rana w dwóch grupach. Na parkiecie widzieliśmy drużyny: Wicher Sadowne, OSP Brok, Rafałki, Qfle, Dream Team Wąsewo, Rubinek, Gmina Ostrów Mazowiecka i Gmina Stoczek. W końcu… późnym popołudniem najpierw mecz o trzecie miejsce, w którym zawalczył nasz Wicher z Gminą Ostrów Mazowiecka. Nasi musieli uznać w trzech setach wyższość sąsiadów i tym samym brąz przypadł Gminie Ostrów Maz.

Czytaj więcej...

„Gramy dla Natalki”- część I

W Gminnej Hali Sportowej w Sadownem rozpoczął się charytatywny Turniej Piłki Siatkowej „Gramy dla Natalki”.

Zgodnie z planem, 26 maja o godz. 9.00 odbyło się oficjalne rozpoczęcie charytatywnego turnieju siatkówki „Gramy dla Natalki”, którego organizatorami są: Klub Sportowy „Wicher” Sadowne, Gmina Sadowne, Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem, MOSiR Ostrów Mazowiecka i Fundacja Pomocy Rodzinom i Chorym na Mukowiscydozę. Całkowity dochód z imprezy, w tym wpisowe drużyn, zawartość puszek i sklepiku, fundusze z licytacji…, zostanie przekazany na pokrycie kosztów rehabilitacji chorej na mukowiscydozę Natalki Subdy z Sadownego.

Czytaj więcej...

CHARYTATYWNY TURNIEJ SIATKÓWKI „12 GODZIN WALKI DLA NATALKI”

NATALKA WALCZY i my też, po raz kolejny ZAWALCZYMY DLA NIEJ! Spotkamy się ponownie w Gminnej Hali Sportowej Wichra Sadowne, aby pokazać SIATKARSKIE SERCA - zawodnicy zostawią swoje na parkiecie, a kibice swoimi sercami i hojnością wspomogą walkę Natalki.

Czytaj więcej...

Rowerowa wycieczka za miedzę (czyt. za Bug)

Ostatnia niedziela kwietnia przyniosła obniżenie temperatury, pochmurną aurę i siąpiący rankiem deszczyk. Z pewnością te okoliczności sprawiły, że na zaproszenie sadowieńskiego GOK-u na rowerkową wycieczkę w nieznane odpowiedziało niewielu cyklistów.

 

Na starcie okazało się, że dziś ruszamy za Bug: do Puszczy Białej, Broku, Poręby, Udrzyna i Bojan. Spore wyzwanie, bo i kilometrów wiele i trasa nie do końca (jak się później okazało) znana i sprzyjająca jeździe rowerem. Za to liczyliśmy na to, że przed majówką i wakacjami oraz w tak mało atrakcyjnych warunkach pogodowych nasza wyprawa będzie miała spokojny przebieg i rzeczywiście tak (z niewielkimi wyjątkami) było.

Czytaj więcej...

28 kwietnia zapraszamy na wycieczkę rowerową!

Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem zaprasza na 28 kwietnia na wycieczkę rowerową. Start – godz. 11.00. Trasa – niespodzianka!!!

Pobiegli i poszli… dla Stasia

W sobotę 6 kwietnia w Węgrowie na sportowo kontynuowano akcję charytatywną pod hasłem „Z Serca dla Serca Stasia”. Klub Sportowy „Wicher” Sadowne zaznaczył też tu swoją obecność.

Jak informował na swoim facebooku p. Leszek Redosz – Przewodniczący Rady Powiatu Węgrowskiego, obecny weekend (5-7 kwietnia) w Węgrowie miał stać się wspaniałą okazją do dobroczynności i Wielkopostnej Jałmużny. A to wszystko za sprawą Węgrowskiej Akcji Charytatywnej "Z SERCA DLA SERCA STASIA", którego serduszko potrzebuje pomocy, naszej pomocy.

Czytaj więcej...

Wiosenny marsz…

Prawdziwie wiosenna była dzisiejsza (17.03.2019 r.) wędrówka z kijkami zorganizowana przez nasz Gminny Ośrodek Kultury.

 

Ostatnie wietrzne, mokre i szare dni nie zapowiadały, że niedziela będzie tak przyjemnie odmienna. Jeszcze ranek był chłodny i pochmurny, ale gdy tuż po południu ruszyliśmy „w trasę”, z każdym kilometrem było coraz słoneczniej, cieplej i weselej.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na wiosenny marsz nordic walking!

Tym razem… Stoczek

9 marca w Sadownem odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej Żaków U-9 o Puchar Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Sadownem. Najlepszą okazała się drużyna „Błękitni” Stoczek.

Czytaj więcej...

W sobotę Turniej Żaków!

Zapraszamy 9 marca na Halowy Turniej Piłki Nożnej Żaków U-9 o Puchar Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Sadownem.

Kalendarz kulturalny

loader

Imieniny

Dzisiaj jest: 20 Czerwiec 2019    |    Imieniny obchodzą: Bogna, Florentyna, Rafał

Statystyki

Użytkowników:
2
Artykułów:
665
Zakładek:
6
Odsłon artykułów:
369220

Programy

Dane kontaktowe

Dane kontaktowe:

Tel. stac.: 25-644-28-95
Tel kom.: 502-086-989
E-mail: goksadowne@wp.pl

Hosting : Projekt: