Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem

Get Adobe Flash player

Zapraszamy na wycieczkę rowerową do Krupińskiego!

Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem organizuje w sobotę 12 października wycieczkę rowerową na Dzień Pieczonego Ziemniaka w Krupińskiem. Zapraszamy wszystkich chętnych!

Po raz piąty biegali nad Bugiem

25 sierpnia w Wilczogębach odbyła się „Nadbużańska Szóstka. Na trasę wyruszyło 71. zawodników.

25 sierpnia w piątej edycji Biegu „Nadbużańska Szóstka” w Wilczogębach wzięli udział liczni miłośnicy biegowej przygody i spacerów z kijkami. Organizatorami znanej już w okolicy imprezy sportowej byli: Gmina Sadowne, Zarząd Województwa Mazowieckiego, Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem i Klub Sportowy „Wicher” Sadowne.

Czytaj więcej...

Rowerami spod Białorusi

W niedzielę 18 sierpnia br. grupka rowerzystów pokonała ponad stutrzydziestokilometrową trasę z Niemirowa n/Bugiem (tuż przy granicy z Białorusią) do Sadownego.

 

Na pomysł zorganizowania takiej niezwykłej wycieczki wpadł p. Krzysztof Kądziela, który z uczniami sadowieńskich szkół średnich pokonał tysiące kilometrów zwiedzając Polskę bicyklami i per pedes. Tym razem namówił na ciekawą wyprawę kilkunastu nieco starszych śmiałków.

Czytaj więcej...

Startuje „Nadbużańska Szóstka” 2019

Można już rejestrować się do biegu i marszu „Nadbużańska Szóstka” w Wilczogębach.

Czytaj więcej...

Bieg Grzymały 2019 odbył się!

7 lipca już po raz szósty w Sadownem odbył się Bieg ku czci bł. ks. Edwarda Grzymały, a po raz drugi Marsz Nordic Walking.

 

Zainteresowanie tą imprezą sportową przekroczyło najśmielsze oczekiwania organizatorów. Ostatecznie na starcie do dziewięciokilometrowego marszu stanęło 19. zawodników, a na dłuższą o kilometr trasę biegu wyruszyło 120. miłośników biegania, wśród których znajdowali się mieszkańcy praktycznie wszystkich regionów Polski.

Czytaj więcej...

Już w niedzielę kolejny Bieg Grzymały!

7 lipca po raz kolejny w Sadownem spotkają się miłośnicy biegania i marszu nordic walking. Odbędzie się tu VI Bieg i II Marsz Nordic Walking ku czci bł. ks. Edwarda Grzymały.

 

Start i meta oczywiście przy Polanie Koła Łowieckiego św. Huberta w Sadownem. Zawodnicy Marszu wystartują o godz. 10.30, natomiast biegacze o godz. 11.00. Biuro zawodów będzie czynne w dniu imprezy, tj. 7 lipca 2019 r. od godz. 9.00 do godz. 10:30. Szczegóły w Regulaminie Zawodów, który dostępny jest na stronie http://biegsadowne19.chiptiming.pl/.

Czytaj więcej...

Dream Team Wąsewo na pierwszym!

Drużyna Dream Team Wąsewo wygrała charytatywny Turniej Piłki Siatkowej „Gramy dla Natalki”, a początkowe wpływy na cel charytatywny to kwota ponad 6 tys. zł.

Siatkarze walczyli od rana w dwóch grupach. Na parkiecie widzieliśmy drużyny: Wicher Sadowne, OSP Brok, Rafałki, Qfle, Dream Team Wąsewo, Rubinek, Gmina Ostrów Mazowiecka i Gmina Stoczek. W końcu… późnym popołudniem najpierw mecz o trzecie miejsce, w którym zawalczył nasz Wicher z Gminą Ostrów Mazowiecka. Nasi musieli uznać w trzech setach wyższość sąsiadów i tym samym brąz przypadł Gminie Ostrów Maz.

Czytaj więcej...

„Gramy dla Natalki”- część I

W Gminnej Hali Sportowej w Sadownem rozpoczął się charytatywny Turniej Piłki Siatkowej „Gramy dla Natalki”.

Zgodnie z planem, 26 maja o godz. 9.00 odbyło się oficjalne rozpoczęcie charytatywnego turnieju siatkówki „Gramy dla Natalki”, którego organizatorami są: Klub Sportowy „Wicher” Sadowne, Gmina Sadowne, Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem, MOSiR Ostrów Mazowiecka i Fundacja Pomocy Rodzinom i Chorym na Mukowiscydozę. Całkowity dochód z imprezy, w tym wpisowe drużyn, zawartość puszek i sklepiku, fundusze z licytacji…, zostanie przekazany na pokrycie kosztów rehabilitacji chorej na mukowiscydozę Natalki Subdy z Sadownego.

Czytaj więcej...

CHARYTATYWNY TURNIEJ SIATKÓWKI „12 GODZIN WALKI DLA NATALKI”

NATALKA WALCZY i my też, po raz kolejny ZAWALCZYMY DLA NIEJ! Spotkamy się ponownie w Gminnej Hali Sportowej Wichra Sadowne, aby pokazać SIATKARSKIE SERCA - zawodnicy zostawią swoje na parkiecie, a kibice swoimi sercami i hojnością wspomogą walkę Natalki.

Czytaj więcej...

Rowerowa wycieczka za miedzę (czyt. za Bug)

Ostatnia niedziela kwietnia przyniosła obniżenie temperatury, pochmurną aurę i siąpiący rankiem deszczyk. Z pewnością te okoliczności sprawiły, że na zaproszenie sadowieńskiego GOK-u na rowerkową wycieczkę w nieznane odpowiedziało niewielu cyklistów.

 

Na starcie okazało się, że dziś ruszamy za Bug: do Puszczy Białej, Broku, Poręby, Udrzyna i Bojan. Spore wyzwanie, bo i kilometrów wiele i trasa nie do końca (jak się później okazało) znana i sprzyjająca jeździe rowerem. Za to liczyliśmy na to, że przed majówką i wakacjami oraz w tak mało atrakcyjnych warunkach pogodowych nasza wyprawa będzie miała spokojny przebieg i rzeczywiście tak (z niewielkimi wyjątkami) było.

Czytaj więcej...

Kalendarz kulturalny

loader

Imieniny

Dzisiaj jest: 18 Październik 2019    |    Imieniny obchodzą: Juliana, Łukasza, Bogumiła

Statystyki

Użytkowników:
2
Artykułów:
701
Zakładek:
6
Odsłon artykułów:
414138

Programy

Dane kontaktowe

Dane kontaktowe:

Tel. stac.: 25-644-28-95
Tel kom.: 502-086-989
E-mail: goksadowne@wp.pl

Hosting : Projekt: