Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem

Get Adobe Flash player

Wskazane zgłaszanie on-line ogrodów do Konkursu!

Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem ogłosił Konkurs pn. „Najpiękniejszy ogród Gminy Sadowne 2020”.

Jest to już piąta edycja tego Konkursu, który organizuje Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem pod patronatem Wójta Gminy Sadowne p. Waldemara Cyrana. Tradycyjnie jest ogłaszany w pierwszym dniu wiosny astronomicznej, a w tym roku – przestępnym - przypada on na dzień 20 marca. Pomimo trudności związanych z pandemią, mamy nadzieję, że ogłaszany Konkurs zostanie sfinalizowany. 

UWAGA! Deklarację uczestnika Konkursu wraz ze zdjęciami ogrodu można przesyłać drogą elektroniczną na adres Gminnego Ośrodka Kultury w Sadownem - goksadowne@wp.pl (wskazane) lub składać osobiście w Gminnej Bibliotece Publicznej w Sadownem. Harmonogram Konkursu (terminy) pozostaje bez zmian.

Celem Konkursu jest promocja Naszej Gminy i zlokalizowanych na jej terenie sołectw, propagowanie idei upiększania własnej miejscowości poprzez ukazanie nowatorskich rozwiązań dekoracyjnych przydomowych posesji, jednocześnie wpływających na podniesienie poziomu estetycznego Gminy, wprowadzenie i utrwalenie zasad dbałości o własną posesję i ogród, a także wyłonienie i nagrodzenie najpiękniejszych ogrodów Gminy Sadowne.

Uwaga! W Konkursie mogą brać udział wszyscy pełnoletni właściciele, współwłaściciele (ich pełnoletnie dzieci) ogrodów przydomowych i działek rekreacyjnych zlokalizowanych na terenie Gminy Sadowne.

Nie mogą w nim natomiast brać udziału Organizatorzy Konkursu, członkowie Komisji Konkursowej i ich rodziny oraz laureaci (miejsca I-III) tego Konkursu z roku 2019. Warunkiem przystąpienia do Konkursu jest złożenie w wyznaczonym terminie „Deklaracji uczestnika Konkursu” (do 19 czerwca br. – szczegóły w Regulaminie).

Laureaci otrzymają cenne nagrody podczas tegorocznych Dożynek Gminno – Parafialnych w Sadownem od głównego sponsora Konkursu – PSB Mrówka Sadowne. Organizatorzy Konkursu przyznają też wyróżnienie za innowacyjność i nowatorstwo w upiększaniu ogrodu, a sponsorem nagrody będzie Sklep Ogrodniczy AGAWA w Sadownem.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.                                      

Attachments:
Download this file (Deklaracja 2020.1.doc)Deklaracja 2020.1.doc[ ]31 kB
Download this file (Regulamin Konkursu.doc)Regulamin Konkursu.doc[ ]45 kB

Kalendarz kulturalny

loader

Imieniny

Dzisiaj jest: 18 Wrzesień 2020    |    Imieniny obchodzą: Irena, Stanisław, Józef

Statystyki

Użytkowników:
2
Artykułów:
792
Zakładek:
6
Odsłon artykułów:
557134

Programy

Dane kontaktowe

Dane kontaktowe:

Tel. stac.: 25-644-28-95
Tel kom.: 502-086-989
E-mail: goksadowne@wp.pl

Hosting : Projekt: