Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem

Get Adobe Flash player

Warszawska Syrenka 2019

20 marca w Sadownem odbyły się eliminacje gminne do 42. Konkursu Recytatorskiego „Warszawska Syrenka”.

Czytaj więcej...

„Wygraj szansę”

6 marca w Gminnym Ośrodku Kultury w Sadownem odbyły się gminne eliminacje ogólnopolskiego konkursu wokalnego „Wygraj szansę”. Konkurs skierowany jest do dzieci i młodzieży w wieku do 14 lat.

Czytaj więcej...

Uwaga szkoły!

20 marca w GOK Sadowne odbędą się gminne eliminacje 42. Konkursu Recytatorskiego „Warszawska Syrenka”. Zapraszamy!

WYNIKI KONKURSU NA „NAJŁADNIEJSZĄ KARTKĘ ŚWIĄTECZNĄ”

Organizatorem Konkursu „Najładniejsza kartka świąteczna” był Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem.

Czytaj więcej...

Konkurs na najładniejszą kartkę świąteczną!

Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem ogłasza Konkurs pn. „Najładniejsza kartka świąteczna”.

Czytaj więcej...

KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZY WIENIEC DOŻYNKOWY

15 sierpnia w Sadownem odbędą się Dożynki Gminne, podczas których wybrany zostanie najpiękniejszy wieniec dożynkowy. Organizatorzy ogłaszają konkurs!

Czytaj więcej...

Wybrano „Najpiękniejsze ogrody Gminy Sadowne 2018”

Zakończył się Konkurs pn. „Najpiękniejszy ogród Gminy Sadowne 2018”.

W pierwszym dniu tegorocznej wiosny Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem ogłosił Konkurs „Najpiękniejszy ogród Gminy Sadowne 2018” pod patronatem Wójta Gminy Sadowne.

Ogłoszony Konkurs miał na celu: promocję Gminy Sadowne i zlokalizowanych na jej terenie sołectw, propagowanie idei upiększania własnej miejscowości poprzez ukazanie nowatorskich rozwiązań dekoracyjnych przydomowych posesji, jednocześnie wpływających na podniesienie poziomu estetycznego Gminy, wprowadzenie i utrwalenie zasad dbałości o własną posesję i ogród oraz ostatecznie – wyłonienie i nagrodzenie najpiękniejszych ogrodów Gminy Sadowne.

Czytaj więcej...

Podajemy wyniki Konkursu

Fundacja Jak Pies z Kotem rozstrzygnęła Konkurs Plastyczny pn. „Zwierzęcy przyjaciel – przyjemność i obowiązek”. Podajemy wyniki.

Organizatorzy Konkursu dziękują jego uczestnikom za udział. Wszystkie prace zasługiwały na wyróżnienie, ale – jak to zawsze jest w konkursach – trzeba dokonać stosownej klasyfikacji. Oto ostateczne wyniki:  

Czytaj więcej...

Konkurs im. K. Makuszyńskiego

18 maja w Gminnym Ośrodku Kultury w Sadownem odbyły się gminne eliminacje XXXV Konkursu Recytatorskiego im. Kornela Makuszyńskiego dla uczniów szkół podstawowych.

Czytaj więcej...

„Jak pies z kotem” po raz drugi

Mieliśmy już przyjemność spotkać się z wolontariuszami warszawskiej Fundacji „Jak pies z kotem”. Było to podczas ubiegłorocznego Festynu Rodzinnego, który odbył się w Sadownem 4 czerwca z okazji Dnia Dziecka.

Przypomnijmy ubiegłoroczne wydarzenie:  4  czerwca na terenie szkolnym w Sadownem odbył się Festyn Rodzinny, któremu w bieżącym roku przyświecało hasło: „W zdrowym ciele trzeźwy umysł”… Jego oficjalne otwarcie nastąpiło w samo południe w Gminnej Hali Sportowej… Przedstawicielka warszawskiej Fundacji „Jak pies z kotem” p. Olga Grądzewicz wraz ze swoimi wolontariuszami zapoznała obecnych z działalnością Fundacji i udzieliła kilku porad na temat zasad opieki nad zwierzętami domowymi, odbył się też pokaz z udziałem piesków Fundacji. P. Olga wręczyła też nagrody uczestnikom i zwycięzcom ogłoszonych wcześniej przez Fundację konkursów – plastycznego i multimedialnego – pod nazwą: „Dbam o swoich zwierzęcych przyjaciół”. Wszyscy jego uczestnicy otrzymali od Fundacji drobne upominki, a autorzy najlepszych prac konkursowych – specjalne nagrody. Kontynuacją tematu opieki nad zwierzętami była też wystawa prac konkursowych oraz przedstawienie pt. „Dwa światy”, które zaprezentowały dzieci uczestniczące w zajęciach teatralnych GOK Sadowne prowadzonych przez p. Danutę Chylińską.

Właśnie, podsumowano wtedy konkurs ogłoszony przez Fundację. Tym razem również Fundacja ogłasza konkurs plastyczny pn. „Zwierzęcy przyjaciel – przyjemność i obowiązek ”. Mogą w nim wziąć udział uczniowie przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjum. Prace konkursowe należy składać w Gminnym Ośrodku Kultury w Sadownem w nieprzekraczalnym terminie do dnia 27 maja br.

I uwaga! Podsumowanie konkursu i wręczenie nagród nastąpi podczas tegorocznego Festynu Rodzinnego z okazji Dnia Dziecka, który odbędzie się 3 czerwca br. w Sadownem.

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie, a także wsparcia dobrym słowem i zakupem gadżetów Fundacji „Jak pies z kotem”, której przedstawiciele będą czynnie uczestniczyć w tej imprezie.

Proszę również o zapoznanie się z Regulaminem konkursu:

Czytaj więcej...

Kalendarz kulturalny

loader

Imieniny

Dzisiaj jest: 18 Kwiecień 2019    |    Imieniny obchodzą: Apoloniusz, Bogusława, Bogusław

Statystyki

Użytkowników:
2
Artykułów:
640
Zakładek:
6
Odsłon artykułów:
353060

Programy

Dane kontaktowe

Dane kontaktowe:

Tel. stac.: 25-644-28-95
Tel kom.: 502-086-989
E-mail: goksadowne@wp.pl

Hosting : Projekt: