Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem

Get Adobe Flash player

Warszawska Syrenka 2020

W związku z epidemią wiosenna edycja Konkursu Recytatorskiego „Warszawskiej Syrenka” została odwołana. Mazowiecki Instytut Kultury, główny organizator, postanowił przeprowadzić eliminacje on-line.
Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem w dniach 12 i 13 listopada przeprowadził eliminacje gminne. Uczestnicy zostali przesłuchani indywidualnie, a ich występy nagrano. 
Komisja w składzie: Ewa Piórkowska, Barbara Stanisławczyk, Natalia Kądziela, wyłoniła laureatów.

 

Czytaj więcej...

Ogłaszamy Konkurs Dożynkowy!

Wójt Gminy Sadowne, Proboszcz Parafii p.w. św. Jana Chrzciciela w Sadownem i Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Sadownem serdecznie zapraszają do udziału w „Konkursie na Najpiękniejszy Wieniec Dożynkowy”.

Tegoroczne Dożynki Gminno – Parafialne zaplanowano na dzień 15 sierpnia 2020 r. i w ich trakcie zostanie rozstrzygnięty „Konkurs na najpiękniejszy wieniec dożynkowy Gminy Sadowne”.

W konkursie mogą uczestniczyć wieńce dożynkowe przygotowane samodzielnie przez sołectwa, stowarzyszenia, grupy nieformalne, instytucje oraz indywidualnych twórców (osoby pełnoletnie) z terenu Gminy Sadowne.

Prosimy o zapoznanie się z dokumentacją konkursową.

Regulamin konkursu>>>

Karta zgłoszeniowa>>>

Pani Iwona wygrała!

Znamy wyniki Konkursu pn. „Najpiękniejszy ogród Gminy Sadowne 2020”. W tym roku Komisja uznała, iż najładniejszy ogród posiada p. Iwona Dobosz z Sadownego.

Od kilku już lat w pierwszym dniu wiosny Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem ogłasza Konkurs na „Najpiękniejszy ogród Gminy Sadowne”, nad którym patronat obejmuje Wójt Gminy Sadowne.

Czytaj więcej...

Wskazane zgłaszanie on-line ogrodów do Konkursu!

Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem ogłosił Konkurs pn. „Najpiękniejszy ogród Gminy Sadowne 2020”.

Jest to już piąta edycja tego Konkursu, który organizuje Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem pod patronatem Wójta Gminy Sadowne p. Waldemara Cyrana. Tradycyjnie jest ogłaszany w pierwszym dniu wiosny astronomicznej, a w tym roku – przestępnym - przypada on na dzień 20 marca. Pomimo trudności związanych z pandemią, mamy nadzieję, że ogłaszany Konkurs zostanie sfinalizowany. 

UWAGA! Deklarację uczestnika Konkursu wraz ze zdjęciami ogrodu można przesyłać drogą elektroniczną na adres Gminnego Ośrodka Kultury w Sadownem - goksadowne@wp.pl (wskazane) lub składać osobiście w Gminnej Bibliotece Publicznej w Sadownem. Harmonogram Konkursu (terminy) pozostaje bez zmian.

Attachments:
Download this file (Deklaracja 2020.1.doc)Deklaracja 2020.1.doc[ ]31 kB
Download this file (Regulamin Konkursu.doc)Regulamin Konkursu.doc[ ]45 kB

Czytaj więcej...

KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZY WIENIEC DOŻYNKOWY 2019

15 sierpnia w Sadownem odbędą się Dożynki Gminno - Parafialne, podczas których wybrany zostanie najpiękniejszy wieniec dożynkowy. Ogłosiliśmy konkurs!

 

Attachments:
Download this file (KARTA ZGŁOSZENIOWA.doc)KARTA ZGŁOSZENIOWA.doc[ ]29 kB

Czytaj więcej...

Wygrał ogród p. Elżbiety!

Właśnie zakończył się Konkurs pn. „Najpiękniejszy ogród Gminy Sadowne 2019”. Pierwsze miejsce zajął ogród p. Elżbiety Dębkowskiej z Płatkownicy.

Od kilku już lat w pierwszym dniu wiosny Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem ogłasza Konkurs na „Najpiękniejszy ogród Gminy Sadowne”, nad którym patronat obejmuje Wójt Gminy Sadowne. Podobnie było i w tym roku…

Czytaj więcej...

Gminne eliminacje Konkursu im. K. Makuszyńskiego 2019

17 maja w Gminnym Ośrodku Kultury w Sadownem odbyły się Gminne Eliminacje XXXVI Konkursu Recytatorskiego im. Kornela Makuszyńskiego.

Przybyli recytatorzy przygotowali jeden wiersz i jeden fragment prozy dowolnego autora. Jury, oceniając kandydatów, brało pod uwagę dobór repertuaru, interpretację utworów, kulturę słowa oraz ogólny wyraz artystyczny. Wybór nie należał do najłatwiejszych, bo poziom reprezentowanych utworów był wysoki.

Czytaj więcej...

Warszawska Syrenka 2019

20 marca w Sadownem odbyły się eliminacje gminne do 42. Konkursu Recytatorskiego „Warszawska Syrenka”.

Czytaj więcej...

Kalendarz kulturalny

loader

Imieniny

Dzisiaj jest: 28 Listopad 2020    |    Imieniny obchodzą: Jakub, Lesław, Zdzisław

Statystyki

Użytkowników:
2
Artykułów:
808
Zakładek:
6
Odsłon artykułów:
582495

Programy

Dane kontaktowe

Dane kontaktowe:

Tel. stac.: 25-644-28-95
Tel kom.: 502-086-989
E-mail: goksadowne@wp.pl

Hosting : Projekt: