Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem

Get Adobe Flash player

Pierwsze grupy zakończyły szkolenie

8 marca dwie grupy uczestników projektu „Podnoszenie kompetencji cyfrowych mieszkańców województwa mazowieckiego” zakończyły w Sadownem swoje szkolenie.

W listopadzie ubiegłego roku informowaliśmy, iż Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem rozpoczął zapisy na bezpłatne kursy komputerowe w ramach projektu „Podniesienie kompetencji cyfrowych mieszkańców województwa mazowieckiego”, do którego przystąpiła właśnie Gmina Sadowne.

Zainteresowani udziałem w projekcie mają do wyboru jeden z siedmiu modułów szkoleniowych: „Rodzic w Internecie”, „Mój biznes w sieci”, „Moje finanse i transakcje w sieci”, „Działam w sieciach społecznościowych”, „Tworzę własną stronę internetową (blog)”, „Rolnik w sieci” i „Kultura w sieci”, a warunkiem bezpłatnego udziału w nim jest wiek – powyżej 25 lat i zamieszkanie na terenie województwa mazowieckiego.

Zadanie to jest finansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 3.1 Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa.

Pierwsze szkolenia już się odbyły i 8 marca dwie dwunastoosobowe grupy podsumowały trwające 16 godzin szkoleniowych moduły: „Rolnik w sieci” i „Tworzę własną stronę internetową (blog). Uczestnicy szkoleń otrzymali certyfikaty, które wręczyli im organizatorzy i prowadzący szkolenia: p. Marcin Gręda, p. Ewa Piórkowska i p. Wiesław Kaliszuk.

Przypomnijmy: szkolenia odbywają się w Gminnym Ośrodku Kultury w Sadownem i prowadzi je p. Wiesław Kaliszuk. Nabór na kolejne moduły ciągle trwa – zapraszamy wszystkich zainteresowanych: kontakt - tel. (25) 644-28-95 lub 502-086-989.

Zdjęcia w galerii Google>>>

Kalendarz kulturalny

loader

Imieniny

Dzisiaj jest: 24 Październik 2020    |    Imieniny obchodzą: Marty, Marcina, Rafała

Statystyki

Użytkowników:
2
Artykułów:
802
Zakładek:
6
Odsłon artykułów:
572300

Programy

Dane kontaktowe

Dane kontaktowe:

Tel. stac.: 25-644-28-95
Tel kom.: 502-086-989
E-mail: goksadowne@wp.pl

Hosting : Projekt: