Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem

Get Adobe Flash player

Umiemy robić makijaż!

Uczestniczki bezpłatnych warsztatów makijażu firmy AVON wyszły z nich zadowolone i troszkę „zmienione”.

17 maja w Gminnym Ośrodku Kultury w Sadownem odbyły się bezpłatne warsztaty makijażu, które zorganizowały przedstawicielki firmy AVON. Na warsztatach obecna była p. Anna Samsel – Okręgowy Menedżer Sprzedaży Firmy, a prowadziła je p. Hanna Wilińska (kontakt tel.: 603 030 065).

Uczestniczki warsztatów miały okazję sprawdzić na sobie jak prawidłowo wykonać w trzech krokach makijaż, oczywiście pod nadzorem specjalistek i przy wykorzystaniu kosmetyków Firmy AVON. Odbyło się też losowanie nagród, a także przekazano wszystkim informację o możliwości tańszego zakupu produktów firmowych.

A same warsztaty? Uczestniczki twierdziły, że prezentowany proces wykonywania makijażu nie był trudny, choć padało w trakcie wiele pytań. Efekty były widoczne i czasami zaskakujące, ale zawsze na plus. Nowe doświadczenia, zwłaszcza we właściwym prezentowaniu już i tak posiadanej urody, są zawsze wskazane i może uzupełnią nawyki naszych Pań.

W trakcie warsztatów p. Emilia Jóźwik zaprezentowała również fotografie portretowe, które zostały przez nią wykonane podczas II Sadowieńskiego Forum Kobiet. Uzyskały one wysoką ocenę obecnych na Sali Pań.

Zdjęcia w galerii Google>>>

Kalendarz kulturalny

loader

Imieniny

Dzisiaj jest: 17 Styczeń 2021    |    Imieniny obchodzą: Marian, Jan, Antoni

Statystyki

Użytkowników:
2
Artykułów:
816
Zakładek:
6
Odsłon artykułów:
603968

Programy

Dane kontaktowe

Dane kontaktowe:

Tel. stac.: 25-644-28-95
Tel kom.: 502-086-989
E-mail: goksadowne@wp.pl

Hosting : Projekt: