Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem

Get Adobe Flash player

Po pierwsze… zdrowie

Wskazane jest sprawdzenie składu masy swojego ciała, zwłaszcza po „obfitych” świętach. Można było to zrobić 22 kwietnia w Sadownem.

Od południa 22 kwietnia w Gminnym Ośrodku Kultury w Sadownem na mieszkanki Naszej Gminy oczekiwała specjalistka Poradni Dietetyczno – Żywieniowej „Dbam o zdrowie” Instytutu Nauk o Zdrowiu UPH w Siedlcach. Wykonywana chętnym Paniom analiza składu masy ciała, w tym m.in. zawartości tkanki tłuszczowej i mięśniowej, BMI czy masy kości, określała również ich wiek metaboliczny, na podstawie czego można było uzyskać poradę w zakresie właściwego funkcjonowania organizmu.

 

Z takich porad skorzystało kilkadziesiąt Pań, dla których dodatkową atrakcją i nagrodą za… odwagę było skorzystanie z bezpłatnego zabiegu parafinowego na dłonie. A wszystko to dzięki Stowarzyszeniu Rozwoju Wsi Zieleniec, które wpadło na świetny pomysł zrobienia czegoś dla naszych Pań i ich… zdrowia. Mało tego, Stowarzyszenie zapowiada o wiele więcej atrakcji już wkrótce, podczas Pikniku w Zieleńcu, który odbędzie się 10 czerwca. Już teraz serdecznie zapraszamy do Zieleńca – będzie się działo…

Kalendarz kulturalny

loader

Imieniny

Dzisiaj jest: 9 Sierpień 2020    |    Imieniny obchodzą: Klara, Roman, Romuald

Statystyki

Użytkowników:
2
Artykułów:
778
Zakładek:
6
Odsłon artykułów:
538436

Programy

Dane kontaktowe

Dane kontaktowe:

Tel. stac.: 25-644-28-95
Tel kom.: 502-086-989
E-mail: goksadowne@wp.pl

Hosting : Projekt: