Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem

Get Adobe Flash player

101. rocznica odzyskania niepodległości…

11 listopada w Sadownem odbędą się uroczystości upamiętniające 101. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Serdecznie zapraszamy!

Ziemniak w roli głównej

W sobotę 12 października wszystkie drogi prowadziły do Krupińskiego. Miejscowe Koło Gospodyń Wiejskich zorganizowało tam Dzień Pieczonego Ziemniaka.

Tym razem głównym organizatorem święta ziemniaka, które nazwano Dniem Pieczonego Ziemniaka, było Koło Gospodyń Wiejskich „Złota Róża” w Krupińskiem. W organizację włączył się także Urząd Gminy w Sadownem oraz Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem i Fundacja „Akomodacja”. Sponsorem głównych nagród w zorganizowanych podczas imprezy konkursach był sklep PSB Mrówka Sadowne.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na Dzień Pieczonego Ziemniaka!

Koło Gospodyń Wiejskich „Złota Róża” w Krupińskiem zaprasza w sobotę 12 października na Dzień Pieczonego Ziemniaka.

Już po raz drugi będziemy uczestniczyć w organizowanym w miejscowości Krupińskie Dniu Pieczonego Ziemniaka. Koło Gospodyń Wiejskich „Złota Róża” w Krupińskiem tym razem również przygotowuje dla uczestników imprezy wiele atrakcji, a wśród nich pokaz traktorów, warsztaty szkicu w plenerze, gry i zabawy – nie tylko dla dzieci oraz oczywiście pieczenie „bohatera” imprezy – ziemniaka.

Czytaj więcej...

Charytatywnie w Kołodziążu

24 sierpnia na terenie byłego Folwarku w Kołodziążu odbył się Koncert Charytatywny na rzecz rodziny zmarłego tragicznie druha z OSP Sokółka.  Przy okazji egzamin na przysłowiową „szóstkę” zdał nowy budynek folwarczny i jego właściciel.

Kto by pomyślał? Koncert w Kołodziążu i to na takim poziomie? Tak, udało się – po raz pierwszy i zapewne nie ostatni. Tu właśnie od podstaw powstaje nowy Folwark, a obecnie mamy jego namiastkę w postaci budynku, który swoimi gabarytami odpowiada Sali koncertowej, choć w innej formie. O jego wygląd i funkcjonalność zadbał nowy właściciel b. Folwarku p. Emil Filipiak.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na Koncert Charytatywny!

W sobotę 24 sierpnia na terenie Folwarku w Kołodziążu odbędzie się Koncert Charytatywny.

Uwaga! Swój występ zapowiedziała Monika Urlik oraz Zespół Muzyczny” Wysokie Stężenie Bluesa”. Przewidziane są też i inne atrakcje.

Dochód z biletów wstępu będzie przeznaczony na pomoc dla Pani Magdy Renik i jej rodziny.

Serdecznie zapraszamy!

Dożynki Gminno - Parafialne 2019

15 sierpnia w Sadownem odbyły się Dożynki Gminno – Parafialne. Hasło przewodnie tegorocznych Dożynek to: „Młodzi duchem”, a ich gospodarzem było sołectwo Wilczogęby.

Uroczystości dożynkowe rozpoczęły się mszą św. w miejscowym kościele parafialnym, celebrowaną przez proboszcza ks. Antoniego Kunickiego w intencji uczestników Dożynek i obchodzącego swoje 45-lecie Zespołu Śpiewaczego „Sadowianki.

Czytaj więcej...

Jubileusz Retro Moto Show

Jubileuszowe, V Retro Moto Show odbyło się 11 sierpnia w Sadownem.

Retro Moto Show już po raz drugi odbyło się na nowym placu targowym tuż za kościołem w Sadownem. Jak co roku, Organizatorami imprezy byli panowie: Tomasz Gałązka i Łukasz Kamiński, a patronat nad nią objął Wójt Gminy Sadowne p. Waldemar Cyran. Współorganizatorami imprezy byli również: Gmina Sadowne i Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na Dożynki Gminno - Parafialne!

15 sierpnia w Sadownem odbędą się Dożynki Gminno – Parafialne. Serdecznie zapraszamy!

100-lecie OSP Sadowne

Zapraszamy 28 lipca br. na uroczyste obchody 100-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Sadownem.

Festyn Wakacyjny 2019

20 lipca Sadowne bawiło się na Festynie Wakacyjnym. Atrakcje dla mieszkańców przygotował Urząd Gminy w Sadownem, Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem i Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Podczas tegorocznego Festynu Wakacyjnego na uczestników imprezy, tych młodszych i tych… troszkę starszych, czekało wiele atrakcji począwszy od wesołego miasteczka, stoisk promocyjnych, gastronomii i ogródka piwnego aż po doznania artystyczne dobywające się ze sceny zlokalizowanej nieopodal Urzędu Gminy w Sadownem.  

Czytaj więcej...

Zapraszamy na Festyn Wakacyjny 2019!

20 lipca w Sadownem odbędzie się Festyn Wakacyjny. Gwiazda wieczoru to Zespół „Exaited”. Serdecznie zapraszamy!

Kalendarz kulturalny

loader

Imieniny

Dzisiaj jest: 13 Lipiec 2020    |    Imieniny obchodzą: Małgorzata, Ernest, Henryk

Statystyki

Użytkowników:
2
Artykułów:
767
Zakładek:
6
Odsłon artykułów:
523675

Programy

Dane kontaktowe

Dane kontaktowe:

Tel. stac.: 25-644-28-95
Tel kom.: 502-086-989
E-mail: goksadowne@wp.pl

Hosting : Projekt: