Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem

Get Adobe Flash player

Koniec ferii?

I owszem, ferie zimowe 2019 mają się ku końcowi. W poniedziałek nareszcie??? do szkoły.

Dzieciaki już zapewne nie mogą się doczekać zajęć szkolnych. Jeszcze tylko kilka dni odpoczynku i marzenie się spełni?

Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem na dwutygodniowe ferie zimowe przygotował wiele zajęć, z których korzystały dzieci mieszkające na terenie gminy Sadowne, ale też i te, które odwiedzały w tym okresie mieszkających tu swoich bliskich.

Czytaj więcej...

UWAGA! ZMIANA TERMINU BALU!

Organizatorzy Balu Karnawałowego dla dzieci, który zaplanowany był na środę 6 lutego w SP Sadowne, z uwagi na nieprzewidziane okoliczności postanowili przesunąć go na dzień następny.

Informujemy, iż Bal Karnawałowy odbędzie się o godz. 11.00 w czwartek 7 lutego w Sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Sadownem. Zapraszamy i przepraszamy za utrudnienia związane ze zmianą terminu Balu.

Jednocześnie Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem informuje, iż czwartkowe feryjne zajęcia sportowe odbędą się w środę 6 lutego o godz. 13.00.

Dzieciaki bawiły się w Sokółce

Zgodnie z harmonogramem gminnych ferii zimowych, 1 lutego w Sokółce odbył się bal karnawałowy dla dzieci.

Od południa tego dnia zapełniała się Świetlica Wiejska w Sokółce, która jest świetnie przygotowana do tego typu imprez. Tym razem organizatorami dziecięcej zabawy byli: Sołectwo Wsi Sokółka, Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem i Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Sadownem, ale nieocenioną pomoc w jej przygotowanie i przeprowadzenie wniosła też Ochotnicza Straż Pożarna w Sokółce oraz oczywiście… mieszkańcy Sokółki.

Czytaj więcej...

Zapraszamy dzieci na bal karnawałowy!

1 lutego w Sokółce odbędzie się bal karnawałowy dla dzieci. Serdecznie zapraszamy!

Rozpoczął się świąteczny czas…

Uroczystym włączeniem lampek na choince przy Urzędzie Gminy symbolicznie zainicjowano przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia. Organizatorami uroczystości byli: Wójt Gminy Sadowne i Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem.

Tuż po zmierzchu 6 grudnia na uroczystym spotkaniu, w zimowym już nastroju, przy Urzędzie Gminy Sadowne powitała mieszkańców p. Ewa Piórkowska – Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Sadownem, zachęcając do wspólnego uzupełnienia wystroju choinki. Zaraz też lampki na choince bożonarodzeniowej zapalił Wójt Gminy Sadowne p. Waldemar Cyran. Ogłoszono tu wszem i wobec symboliczne rozpoczęcie okresu przygotowań do nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

Czytaj więcej...

Mikołajki w Sadownem

Wójt Gminy Sadowne i Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem zapraszają 6 grudnia na SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM.

I to nazywa się integracja…

Dziadkowie i wnukowie, rodzice i dzieci, goście, seniorzy – wszyscy wybrali się na Piknik Integracyjny, który odbył się w Sadownem.

Stowarzyszenie „Sadowieński Klub Seniora” od prawie pół roku realizuje projekt pn. „Aktywny senior”, w ramach którego odbywają się m.in. zajęcia sportowe, zajęcia tematyczne dotyczących zdrowego odżywiania, chorób społecznych, bezpieczeństwa itp., a także zorganizowano dwudniowy wyjazd integracyjny do Kazimierza Dolnego, Nałęczowa i Kozłówki. Uczestnikami projektu są seniorzy z terenu gminy Sadowne, członkowie Sadowieńskiego Klubu Seniora, ale też inni chętni seniorzy – osoby w wieku 55+.

Czytaj więcej...

Wakacje z GOK Sadowne

Rozpoczęły się wakacje i wakacyjne wyjazdy. W międzyczasie można też skorzystać z propozycji Gminnego Ośrodka Kultury w Sadownem.

73 dni wakacji to dużo. Skorzystamy z możliwości wyjazdu, wypoczniemy i odpoczniemy od zgiełku, szkół czy pracy. Może zatęsknimy też za kontaktem z literaturą, kulturą, imprezami plenerowymi czy wycieczkami. Cóż radzić?

P. Dyrektor Ewa Piórkowska zapewnia, że przez cały okres wakacji czynny będzie Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem, gdzie normalnym trybem będzie pracowała Gminna Biblioteka Publiczna, a także organizowane będą zajęcia doraźne.

- Zainteresowanych zapraszamy do nas od poniedziałku do piątku w godzinach 11.00 – 19.00. W tym czasie w budynku będą pełnić dyżury nasi instruktorzy. Od 3 lipca br. we wtorki, środy i czwartki, w godz. 13.00 – 15.00, będą organizowane dla dzieci zajęcia plastyczno – techniczne, sportowe, wycieczki krajoznawcze itp. Poza tymi godzinami dzieci mogą korzystać pod opieką instruktorów lub dorosłych z dostępnego w Gminnym Ośrodku Kultury sprzętu do gier sportowych, zręcznościowych, planszowych i z łączy Internetu – potwierdza p. Dyrektor.

Czytaj więcej...

Piknik Rodzinny 2018

Początek czerwca i Dzień Dziecka, ale też z tej okazji tradycyjny Piknik Rodzinny w Sadownem.

W niedzielne południe 3 czerwca pod hasłem „Rodzinnie, zdrowo i sportowo” wystartował Piknik Rodzinny w Sadownem, którego organizatorami byli: Wójt Gminy Sadowne, Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Sadownem i Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem.

Czytaj więcej...

Piknik Rodzinny w Sadownem

3 czerwca w Sadownem odbędzie się Piknik Rodzinny pod hasłem „Rodzinnie, zdrowo i sportowo”. Serdecznie zapraszamy!

Zapraszamy dzieci!

Organizatorzy Pikniku Rodzinnego, który odbędzie się 3 czerwca w Sadownem, zapraszają dzieci do udziału w Biegu pn. „Biegam, bo lubię”.

Czytaj więcej...

Kalendarz kulturalny

loader

Imieniny

Dzisiaj jest: 18 Kwiecień 2019    |    Imieniny obchodzą: Apoloniusz, Bogusława, Bogusław

Statystyki

Użytkowników:
2
Artykułów:
640
Zakładek:
6
Odsłon artykułów:
353072

Programy

Dane kontaktowe

Dane kontaktowe:

Tel. stac.: 25-644-28-95
Tel kom.: 502-086-989
E-mail: goksadowne@wp.pl

Hosting : Projekt: